Meniu

Renginys

Taikomosios organizacijos psichologijos modulio dirbtuvės

2019-05-02

Informacinės modulių dirbtuvės - Sprendimams užtikrinti

 

Dalyvaukite dirbtuvėse, kuriose ne tik įgysite vertingų žinių, bet ir praplėsite verslo kontaktų tinklą, ir, žinoma, susipažinsite su studijomis.

Gegužės 2 dieną 18:00 val.  ISM Vadovų mokyklos 412 auditorijoje vyks Vadovų magistrantūros „Taikomosios organizacijos psichologijos“ modulio pristatymas – mokomosios dirbtuvės su modulio vadove, vyr. lektore Margarita Pilkiene.

APIE DIRBTUVES

Kad ir kiek kalbėtume apie besikeičiančią aplinką, pokyčius darbe, organizacijų dinamiką ir pan., viena iš penkių dažniausiai minimų darbo keitimo priežasčių apibūdinama žodžiu „nusibodo!“. Pasak tyrėjų, paradoksalu šiuolaikinėje aplinkoje yra tai, kad nuobodulys vis dar dažnas, ir dar daugiau, -  plintantis nūdienos reiškinys. Kaip žinia, jaunoji karta sakosi geriau pasirinksianti kad ir mažiau apmokamą, bet nenuobodų darbą. Pažvelkime į nuobodulį darbe atidžiau. Kas jis yra, kokios jo priežastys, kokios formos, kokios pasekmės?  O svarbiausia – ką galime padaryti, kokius užtikrintus sprendimus priimti, kad nuobodulys jei ir nedingtų, tai bent jau neplistų?

Mokomųjų dirbtuvių metu Jūs atrasite:

  • Kuo skiriasi epizodinis ir chroniškas nuobodulys
  • Ar egzistuoja asmenybinis polinkis nuobodžiauti
  • Koks yra fizinės bei socialinės aplinkos bei darbo užduočių vaidmuo
  • Kokios nuobodulio darbe pasekmės ir kokie užtikrinti sprendimai padės jas šalinti.

Po mokomųjų dirbtuvių Jūs ne tik puikiai galėsite įsivertinti nuobodulio tipus darbo aplinkoje, bet ir numatyti veiklos kryptis neigiamam jo poveikiui mažinti.

Renginys skirtas vadovams, besidomintiesiems ISM Vadovų magistrantūros studijomis.

Numatoma trukmė – iki 90 min.

Renginys nemokamas, bet registracija būtina.

REGISTRACIJA

Daugiau informacijos jau netrukus.

 

​Visas modulių dirbtuvių datas rasite čia >>

Daugiau informacijos: vadovams@ism.lt