Meniu

Renginys

Taikomosios organizacijos psichologijos modulio dirbtuvės

2019-05-02

Informacinės modulių dirbtuvės – Sprendimams užtikrinti

 

Kad ir kiek kalbėtume apie besikeičiančią aplinką, pokyčius darbo rinkoje ar organizacijų dinamiką, viena iš penkių dažniausiai minimų darbovietės keitimo priežasčių apibūdinama žodžiu „Nusibodo!“. Jaunoji karta teigia geriau pasirinksianti mažiau apmokamą, bet nenuobodų darbą. Pasak tyrėjų, paradoksalu, kad šiuolaikinėje aplinkoje nuobodulys vis dar dažnas ir plintantis nūdienos reiškinys. Pažvelkime į nuobodulį darbe atidžiau. Kas tai, dėl kokių priežasčių atsiranda, kokios jo formos ir pasekmės? O svarbiausia – ką galime padaryti, kokius užtikrintus sprendimus priimti, kad nuobodulys jei ir nedingtų, bent neplistų?

Taikomosios organizacijos psichologijos modulio mokomųjų dirbtuvių, kurias ves modulio vadovė Margarita Pilkienė, metu Jūs sužinosite:

  • Kuo skiriasi epizodinis ir chroniškas nuobodulys?
  • Ar egzistuoja asmenybinis polinkis nuobodžiauti?
  • Koks yra fizinės bei socialinės aplinkos, darbo užduočių vaidmuo?
  • Kokios nuobodulio darbe pasekmės ir kokie užtikrinti sprendimai padės jas įveikti?

Po mokomųjų dirbtuvių Jūs ne tik gebėsite įvertinti nuobodulio tipus darbo aplinkoje, bet ir numatyti veiklos kryptis neigiamam jo poveikiui mažinti.

Apie modulio vadovą

Margarita Pilkienė – ISM Vadovų magistrantūros Taikomosios organizacijos psichologijos ir Žmogiškųjų išteklių valdymo modulių vadovė, Švietimo lyderystės magistrantūros programos vadovė, psichologė, ekspertė-konsultantė. Stažavosi Tarptautinėje vadybos dėstytojų akademijoje (IEDC) ir Adizes Institute (JAV), kur gilino žinias lyderystės ir pokyčių valdymo temomis, Mančesterio universitete ir European Case Clearing House (Didžioji Britanija) programose – verslo atvejų rašymo ir dėstymo temomis. Dalyvavo organizacijos klimato, interaktyvių dėstymo metodų seminaruose ir konferencijose Prancūzijoje, Graikijoje, Slovėnijoje, Suomijoje ir Kinijoje, skaitė juose pranešimus. Taip pat ji daugiau nei 10 metų dirbo įvairiose verslo įmonėse.

Renginys skirtas vadovams, besidomintiesiems ISM Vadovų magistrantūros studijomis.

Laikas: 2019 m. gegužės 2 d. 18:00 val., numatoma trukmė – iki 1,5 val.

Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, 412 aud.

Renginys nemokamas, bet registracija būtina.

Registraciją į mokomąsias dirbtuves rasite čia.

Visas modulių dirbtuvių datas rasite čia.