Meniu

Naujiena

Kviečiame į Vadovų magistrantūros modulių dirbtuves

Informacinės modulių dirbtuvės - Sprendimams užtikrinti

 

Kviečiame nemokamai išbandyti ISM Vadovų magistrantūros studijasDalyvaukite dirbtuvėse, kuriose ne tik įgysite vertingų žinių, bet ir praplėsite verslo kontaktų tinklą, ir, žinoma, susipažinsite su studijomis.

TAIKOMOSIOS ORGANICAZIJOS PSICHOLOGIJOS DIRBTUVĖS

 

Gegužės 2 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros Taikomosios organizacijos psichologijos modulio informacinės dirbutvės su modulio vadove vyr. lektore Margarita Pilkiene. 

Daugiau informacijos apie dirbtuves rasite čia>>

REGISTRACIJA 

PROJEKTŲ VALDYMO  DIRBTUVĖS

Gegužės 6 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros Projektų valdymo modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadovu dr. Sauliumi Šimkoniu.

STRATEGINĖS RINKODAROS IR VERTĖS INOVACIJOS DIRBTUVĖS

Gegužės 7 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros Strateginės rinkodaros ir vertės inovacijos modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove  Kristina Maikštėniene.

RINKOS IR VERSLO KONKURENCINGUMAS: EKONOMIKAMA VADOVAMS DIRBTUVĖS

Gegužės 8 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros  Rinkos ir verslo konkurencingumas: ekonomika vadovams modulio informacinės dirbutvės su modulio vadove doc. dr. Virginija Poškute.

ORGANIZACIJŲ KONSULTAVIMO DIRBTUVĖS

Gegužės 9 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros Organizacijų konsultavimo modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove dr. Rasa Katilienė.

STRATEGINIO VALDYMO DIRBTUVĖS

Gegužės 14 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros Strateginio valdymo modulio informacinės dirbutvės su modulio vadovu Benu Adomavičiumi.

GAMYBINĖS ĮMONĖS PELNINGUMO DIDINIMO DIRBTUVĖS

Gegužės 15 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros Gamybinės įmonės pelningumo didinimo modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadovu Mindaugu Voldemaru.

FINANSŲ STRATEGIJOS IR VALDYMO DIRBTUVĖS

Gegužės 16 d. 18 val. vyks ISM Vadovų magistrantūros Finansų strategijos ir valdymo modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove dr. Tamara Maurice.

 

Informacija bus papildyta.

Daugiau informacijos apie dirbtuves: vadovams@ism.lt