Meniu

Renginys

Diskusija „Krizės pranašai: rodikliai, emocijos ir sprendimų priėmėjų elgsena“

2019-05-23

Gegužės 23 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų mokykla maloniai kviečia dalyvauti atvirajame renginyje-diskusijoje „Krizės pranašai: rodikliai, emocijos ir sprendimų priėmėjų elgsena“ su Domu Dargiu ir dr. Žygimantu Mauricu. Diskusiją moderuos ISM universiteto Ekonomikos ir politikos programos vadovas doc. dr. Vincentas Vobolevičius.

Diskusijos dalyviai dalysis įžvalgomis atsakydami į šiuos klausimus:

  • Pasaulio ekonomikos augimas pasiekė lubas? Ar krisime iki dugno?
  • Ar Lietuvos ekonomikos imunitetas yra stiprus?
  • Kiek dar tęsis pigių pinigų era?
  • Kokios šio laikotarpio didžiausios grėsmės ir galimybės? 

Diskutantai:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domas Dargis

Nuo 2014–ųjų vienos didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje „Eika” vykdomasis direktorius. Iki tol Domas šešerius metus vadovavo kompanijos plėtros departamentui, buvo atsakingas už gyvenamosios ir komercinės paskirties projektų vystymą. Po studijų Londone, King’s College, Domas įgijo tarptautinės patirties dirbdamas vienoje didžiausių nekilnojamojo turto sandorių tarpininkavimo ir konsultavimo bendrovėje „Cushman&Wakefield”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Žygimantas Mauricas

Žygimantas mano, kad finansų rinkose investicijų rezultatą lemia trys dedamosios: žinios, intuicija ir sėkmė. „Laikui einant pastebėjau, kad profesiniame ir asmeniniame gyvenime – taip pat. Tad nesisielokite, jei kartais ko nors nežinote ir nesikrimskite, jei kartais sėkmė nuo jūsų nusisuka, nes iš nepilno žinojimo ir sėkmės trūkumo atsiranda intuicija. Esu ekonomistas pagal profesiją, finansų inžinierius pagal išsilavinimą ir investuotojas pagal pašaukimą.“ 

Renginio laikas: gegužės 23 d. 17:30 val.

Renginio vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, III rūmai, 114 b auditorija.

Renginys nemokamas. REGISTRACIJA būtina. 

Daugiau informacijos: vadovams@ism.lt