Meniu

ISM absolventų karjera

Žinių pritaikomumas, absolventų sėkmė profesiniame gyvenime yra vienas iš svarbiausių ISM tikslų, kurį atskleidžia ir universiteto šūkis: "Žinios kuria sėkmę". Vienas iš būdų įvertinti studijų kokybę - pasižiūrėti, kaip klostosi universiteto absolventų karjera. Viešosios politikos ir vadybos instituto 2010 m. atliktas tyrimas parodė, kad ISM absolventai sėkmingiausiai įsidarbina pagal specialybę, lyginant su kitų Lietuvos universitetų atitinkamų programų absolventais. ISM Karjeros centras taip pat stebi absolventų karjerą ir kasmet atlieka tyrimus.

2013 m. ISM bakalauro studijų absolventų tyrimo duomenimis, 24% baigusių bakalauro studijas turi savo verslą, 2% dirba aukščiausio lygio vadovais, 14% - vidutinio lygio vadovais. 51% dirba vadybininkų, projektų vadovų bei specialistų pozicijose, 4% tęsia studijas. ISM bakalauro studijų absolventų apklausa parodo, kad 24% absolventų atlyginimas yra didesnis nei 850 EUR, atskaičiavus mokesčius.


KARJEROS CENTRAS

  • konsultuoja studentus, ieškančius praktikos ar darbo, pasiūlo ir kartu aptaria galimas paieškos alternatyvas ir strategijas;
  • padeda studentams pasirengti profesionalų CV bei parašyti pirmuosius motyvacinius laiškus;
  • skelbia praktikos ir darbo pasiūlymus, aktyviai kviečia studentus dalyvauti įvairiuose konkursuose ir projektuose;
  • organizuoja renginius, seminarus, diskusijas ir susitikimus su įmonių atstovais, absolventais;
  • rengia Karjeros dieną, kurioje studentai gali prisistatyti verslo bendrovėms, užmegzti naudingus kontaktus, surasti potencialias praktikos ir darbo vietas. Kasmet čia apsilanko keli šimtai universiteto studentų ir daugiau nei 34 verslo kompanijos.