Meniu

Moksleiviams


CV – istorija, kurią Tu nori papasakoti kitiems

Moksleivi, ar jau susikūrei savo CV? Jei dar ne, pradėk šį dokumentą ruošti jau dabar, nes ISM studentai įsidarbina ar gauna praktiką dar studijų metu. 

Patarimus, kaip susikurti gerą CV rasi ČIA.


Pajusk ISM atmosferą jau dabar ir sudalyvauk virtualioje paskaitoje​

Įstojęs į ISM universitetą jausiesi tarsi studijuodamas užsienyje, nes net 15 proc. auditorijoje esančių studentų ir net 37 proc. dėstytojų yra iš kitų šalių. Vienas iš tokių ISM akademikų – Amerikos lietuvis doc. dr. Aras Zirgulis, kurio paskaitoje Tu gali sudalyvauti virtualiu būdu paspaudęs ČIA.


Vincentas Vobolevičius

Ekonomika ir politika – studijos, kurios išmokys Tave kurti savo pasaulius

Ekonomika yra daug įdomesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ekonomikos ir politikos studijų metu Tu išmoksi, kaip modeliuoti pasaulį ir prognozuoti ateitį. 

Susidomėjai? Spausk ČIA ir sužinok daugiau. 

Esi pasirinkimų kelyje? Kreipkis į ISM Studentų priėmimo vadovą Artūrą!

Studijų pasirinkimas – nelengvas ir dažnam dvyliktokui nerimą keliantis sprendimas. Šiuo klausimu pagelbėti yra pasirengęs ISM universiteto Studentų priėmimo vadovas Artūras.

Spausk ČIA ir susipažink!

Video, kai Tau reikės įkvėpimo!

Siekiant savo tikslo būna visko – džiaugsmo, palaikymo, pergalės skonio, bet ir daug nerimo, abejonių ir nusivylimų. Kad būtų lengviau rasti motyvacijos, dalinamės mūsų mėgstamiausiais VIDEO, kurie įkvėps Tave dideliems darbams. 

Gintarė Aldonytė

Kaip planuoti karjerą?

ISM Studijų direktorė Gintarė Aldonytė dalijasi patarimais apie karjeros planavimą. Rekomendacijas, kokius žingsnius turi apgalvoti ir atlikti siekdamas savo profesinių tikslų rasi ČIA.

Asmenybės testai – sužinok apie save daugiau

Renkantis karjerą - svarbu save gerai pažinoti. 

Spausk ČIA, atlik penkis testus ir sužinok apie save daugiau. 


Patarimai: kaip rašyti motyvacinį laišką?

Geras motyvacinis laiškas gali tapti tiltu į norimas studijas, trokštamą darbo vietą ar išsvajotą organizaciją. Kyla klausimų, kaip jį tinkamai parašyti?

Spausk ČIA ir sužinok daugiau.Kaip pasiekti savo svajonę: keturi patarimai ir naujas nesėkmės apibrėžimas

Kiekvienas žmogus turi svajonių, tačiau ne visi žino, kaip jas pasiekti. ISM universiteto rektorius dr. Dalius Misiūnas dalijasi keturiais patarimais, padėsiančiais savo siekius paversti realybe.

Juos galite rasti ČIA.​


Visa šeima iš namų dirba pirmą kartą: kaip susikurti darbingą aplinką ir nepasiduoti pagundoms?

Kaip įveikti šiuos iššūkius ir susikurti darbingą aplinką namuose? Šiuo klausimu pataria ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslininkė prof. dr. Rūta Kazlauskaitė.

Daugiau skaitykite ČIA. 


 


Jonathan Boyd

ISM dėstytojas dr. J. Boyd rekomenduoja: knygų top 10 

Pasaulinės patirties sukaupęs, iš Kanados į ISM dėstyti atvykęs Jonathan’as su Tavimi nori pasidalinti net tik savo žiniomis, tačiau ir mėgstamų knygų sąrašu.

Jį gali rasti ČIA. 


ISM universitetas – tramplinas į pasaulinę patirtį ir karjerą

Ar žinai, kad net 37 proc. ISM dėstytojų yra iš užsienio,  net 98 proc. ISM alumnų dirba pagal specialybę, o kas trečias absolventas įkuria savo verslą?Jegu dar negirdėjai apie Tavęs laukiančią ateitį po studijų ISM, spausk ČIA ir sužinok daugiau.


Mariana Sueldo

M. Sueldo. Virtualios komandos – ne tik krizinės situacijos sprendimas

Savo veiklą vykdyti nuotoliniu būdu pasirenka vis daugiau organizacijų. Kaip sako ISM universiteto dėstytoja doc. dr. Mariana Sueldo, tai ne tik krizinės situacijos sprendimas. Kad tokią darbo specifiką pasirinkusi organizacija veiktų sklandžiai būtina efektyvi vidinė komunikacija. Apie tai daugiau STRAIPSNYJE pasakoja ISM dėstytoja Mariana.


Planuojantiems savo karjerą jau dabar padės ISM Karjeros centro ekspertai​

ISM studentai skatinami pradėti planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas galėtų sėkmingai panaudoti užmegztus ryšius su bendrovėmis ir profesiniu pasauliu. Kad kelias sėkmingos karjeros link būtų kuo sklandesnis, ISM universitete įsteigtas Karjeros centras.

Daugiau apie Karjeros centrą ČIA.


Išankstinis priėmimas į studijas ISM universitete jau prasidėjo

Nuo vasario 1 iki balandžio 30 d. vyksta išankstinis priėmimas į studijas ISM universitete. Spausk ČIA ir sužinok, kokios nuolaidos ir praktikos laukia!


Ieva

Silvija kviečia pokalbiui!

ISM alumnė ir studentų priėmimo vadovė Silvija Tave kviečia asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu​. Spausk ČIA, susipažink su Silvija ir drąsiai kreipkis!


Investicija į ateitį: kodėl verta skaičiuoti studijų atsiperkamumą?

ISM universiteto dėstytoja doc. dr. Asta Klimavičienė teigia, kad norint išsirinkti universitetą ir neprašauti pro šalį, labai svarbu nuosekliai ir atsakingai apgalvoti savo pasirinkimus naudojantis matematine logika.

Svarstai, kaip tai padaryti? Spausk ČIA ir sužinok daugiau.


Sužinok, kokioje kėdėje sėdėsi po studijų!

​Ar jau apsisprendei, į kurią kėdę sėsi po studijų? Jei dar turi dvejonių, atlik ISM kėdžių testą ir sužinok atsakymą. 

Daugiau informacijos ČIA.​


Psichologo patarimai stresuojantiems abiturientams: emociją galima sąmoningai pasirinkti

Nevaldomas spaudimas sau gali tapti stipraus nerimo, depresijos ar nemigos priežastimi. Tad kaip suvaldyti stresą prieš egzaminus? 

ISM  universiteto vyr. lektoriaus psichologo Aniceto Suchockio patarimus galite rasti ČIA.