Meniu

Doktorantūros stipendijos

2018 metais priimamiems į doktorantūros studijas doktorantams skiriamos šios stipendijos::
 

Tikslinė nuolatinių Vadybos krypties doktorantūros studijų stipendija skiriama tyrimui „Darbo pobūdžio kitimas ir žmogiškųjų išteklių valdymas ateities ir kuriamų technologijų kontekste“ atlikti. Atranką laimėjęs doktorantas vykdys mokslinius tyrimus Lietuvos ir Vokietijos įmonėse kartu su tarptautine Vilietijos, Kanados ir Lietuvos mokslininkų komanda.

Į šią tikslinę vietą priimtas doktorantas gaus valstybės studijų stipendiją studijų kainai padengti, doktoranto stipendiją (apie 400 EUR/mėn) bei bus įdarbinamas tyrėju ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Kandidatams keliami reikalavimai: motyvacija atlikti mokslinius tyrimus, akademinio rašymo įgūdžiai, mokslinis žingeidumas, analitiniai gebėjimai, magistro (ar jam prilyginamas išsilavinimas), puikios anglų kalbos žinios (vokiečių kalbos žinios būtų privalumas). Mokslinė vadovė prof. dr. Ilona Bučiūnienė. Dėl išsamesnės informacijos rašykite ilobuc@ism.lt

 

Valstybės studijų stipendijos nuolatinių studijų studentams yra skirtos doktorantūros studijų kainai padengti ir doktoranto stipendijai (apie 400 EUR/mėn.) išmokėti. 2018 m. yra numatytos stipendijos: Vadybos ir Ekonomikos doktorantūros programų doktorantams. Kandidatuoti gali ES ir Europos ekonominės bendrijos piliečiai. 
 
Valstybės studijų stipendija ištęstinių studijų studentui (Vadybos ir/ar Ekonomikos kryptyje) yra skirta doktorantūros studijų kainai padengti. Kandidatuoti gali ES ir Europos ekonominės bendrijos piliečiai.