Meniu

Event

ISM Atvirųjų durų diena 2019

2019-03-16

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas atveria duris ir jau kovo 16 dieną kviečia užsukti bei iš pirmųjų lūpų išgirsti aktualiausią informaciją apie ISM bakalauro studijų programas. 

Renginio metu susipažinsi su ISM universiteto alumnais, kurie pasidalys įkvepiančiomis savo sėkmės istorijomis, diskutuosi su dėstytojais ir studentais, sužinosi, kokias galimybes suteikia studijos universitete ir kaip gali įgyti dvigubą diplomą!

Po renginio visus norinčius kviesime dalyvauti ekskursijoje „Šiuolaikiškas universitetas istorinėse erdvėse“ ir išgirsti unikalią pastatų, kuriuose jau 19 metų veikia ISM universitetas, istoriją!

Registracija: www.ism.lt/add2019

Programą rasi čia: PROGRAMA

 

Nepraleisk progos išgirsti išskirtines sėkmės istorijas! Jomis dalysis net trys alumnai: 

Karolis Basevičius ir Lukas Laurinavičius papasakos, kaip jų pažintis ISM vadybos ir ekonomikos universitete išsivystė į sėkmingus verslo startuolių projektus –  funkcionalaus ir patogiai supakuoto kokteilio „Startuper’s Smoothies“, pritaikyto pradedančiojo verslininko mitybos poreikiams, gamybą ir valgomųjų lervų auginimo technologijos kūrimą. Ateik ir sužinok, su kokiais iššūkiais teko susidurti Karoliui ir Lukui, bei kas įeina į jų verslo sėkmės receptą.

 

Jonas Vadapalas dirba LR Vyriausybės kanceliarijos Strateginių pokyčių grupės projektų vadovu. ISM Atvirųjų durų dienoje išgirsite, kodėl Jono pasirinkimas studijuoti Lietuvoje – tai sprendimas, dėl kurio jis niekada nesigailės, ir kaip dvigubo diplomo įgijimas pakeitė jo gyvenimą.

Sek naujienas Facebook.