Meniu

Buhalterinės apskaitos praktika
Deadline to apply:
2019-10-16
Financia
"Financia" – profesionali apskaitos įmonė, teikianti kvalifikuotas buhalterinės apskaitos, konsultacijų paslaugas pagal kiekvieno kliento poreikius. Mūsų patirtis ir išsilavinimas leidžia mums pilnai patenkinti mūsų klientų lūkesčius ir poreikius, sėkmingai vystant bei plėtojant bendrą darbą, prisidedant prie įmonės veiklos sėkmingos plėtros.

Buhalterinių paslaugų įmonė Financia ieško studento, kuris nori įgyti praktikos ir kartu tobulėti su mūsų šaunia buhalterių komanda.
Norime, kad mūsų buhalterinės apskaitos komandą papildytų jauna ir veržli asmenybė, kuri nuoširdžiai domisi nuolat besikeičiančiu buhalterijos pasauliu ir dega noru ateityje dirbti būtent tokį darbą. Mūsų kolektyvas pasirūpins, kad pasisemtum kuo daugiau žinių, praktinės patirties ir gerų emocijų. Su vyr.buhalterio priežiūra galėsite atlikti visas buhalterines užduotis nuo sąskaitos įvedimo iki finansinių ataskaitų paruošimo. Darbas programoje Rivilė.
SVARBU: Entuziastingiausiems studentams pasiūlysime įsidarbinti ir siekti karjeros mūsų įmonėje. Daugiau informacijos https://financia.lt/ ir info@financia.lt 

 

Please authorize as Student or Alumni user first
allow-submit :