Meniu

Apie studijas

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad ISM tapo pirmuoju universitetu Lietuvoje, siūlančiu visiškai akredituotą Verslo administravimo magistrantūros (MBA) laipsnio programą.

Ši programa – glaudaus bendradarbiavimo su strateginiais mokslo ir konkrečių pramonės šakų partneriais rezultatas. Ji yra pagrįsta šiuolaikiniais verslo ir vadybos srities mokymo metodais bei atitinka darbo rinkos ir visuomenės poreikius.

Mūsų MBA programoje yra derinami ir integruojami vadybos bei pramonės technologijų aspektai – siūlome pažangias konkrečios pramonės šakos studijas bei visavertį susipažinimą su pasirinktų pramonės šakų veiklos specifika.

Baigę programą gebėsite sistemingai ir kūrybiškai taikyti įgytas verslo procesų ir principų vadybos žinias.

Studijų metu sužinosite, kokių savybių turi turėti efektyvus, įžvalgus ir atsakingas vadovas. Jūs taip pat išsiugdysite pažangios lyderystės kompetencijas, padėsiančias Jums sėkmingai vadovauti pasirinktoje pramonės šakoje vykstant pokyčiams ir diegiant inovacijas.

Pasaulyje pirmaujančių universitetų – Danijos technikos universiteto, Londono verslo mokykla, Vienos ekonomikos ir verslo universiteto, Stellenbosch universiteto, Groningeno universiteto – kviestiniai lektoriai supažindins su naujausiomis teorinėmis žiniomis ir padės išsiugdyti konkrečiai pramonės šakai vietos ir tarptautinėse rinkose būtiniausių praktinių įgūdžių.

Vienerių metų programos metu dalysitės pasaulinio lygio fakultetų žiniomis su iškiliausiais šios srities ekspertais ir įgysite verslo profesionalų patirties.

Platesnė informacija apie Vadovų MBA programą čia

Nuoširdžiai Jūsų
Audronė Nakrošienė
Programos direktorė