Meniu

MBA programa

ISM Verslo administravimo magistrantūra (MBA) – ilgalaikės vertės kūrimas

Pasirinkus ISM ir KTU verslo administravimo magistrantūros programą, galima specializuotis konkrečioje pramonės šakoje. Tai yra patraukli galimybė talentingiems lyderiams, siekiantiems karjeros aukštumų, nebijantiems naujų iššūkių ir, bene svarbiausia, norintiems sukurti ilgalaikę vertę.

Programos tikslas – parengti ekspertinių žinių turinčius ir verslo bei vadybos srityje pažangiai mąstančius lyderius, galinčius kompetentingai susidoroti su iššūkiais ir siekti karjeros keliose sudėtingiausiose, dinamiškiausiose, nuolat augančiose ir gyvybiškai svarbiose sveikatos, energetikos, IT ir maisto pramonės šakose. Programoje susipažinsite su alternatyviais pasirinktos specializacijos srities verslo modeliais, kuriuos taikydami lanksčiai spręsite darbo problemas ir užpildysite savo organizacijos žinių spragas.

 

Studijų programa

Mūsų verslo administravimo magistrantūros programa buvo parengta taip, kad padėtų kovoti su iššūkiais, su kuriais tenka susidurti ryžtingiems ir talentingiems lyderiams reikliose pramonės šakose. Be to, ji supažindins su alternatyviais pasirinktos pramonės šakos verslo modeliais ir suteiks lanksčias galimų problemų sprendimų priemones.

Programa sudaryta taip, kad naujausios žinios ir vadybos priemonės gali būti tiesiogiai taikomos Jūsų darbe net ir tebestudijuojant. Siekiant tapti pasaulinio lygio lyderiu, programos metu pateikiami reikiami įgūdžiai, leidžiantys maksimaliai išnaudoti savo potencialą,. Iššūkių kupinoje aplinkoje pasisemsite išsamių visų pagrindinių funkcinių sričių dalykinių verslo žinių, taip pat tobulinsite įgūdžius, būtinus naujai besiformuojančioms kryptims ir technologijoms atpažinti bei taikyti. Prieš įgydami MBA laipsnį, 1 metus truksiančių studijų metu ne tik mokysitės, bet ir dirbsite įvairiuose projektuose.

 

Programos struktūra

Numatyta programos trukmė – 1 metai, iš kurių 35 dienos bus skiriamos paskaitoms, praktiniams seminarams, stažuotėms šalyje. Programos studijų tvarkaraštis yra lankstus – galėsite ir studijuoti, ir dirbti nesijaudindami dėl sutampančių užsiėmimų.

ISM verslo vadybos magistrantūros programos struktūrą sudaro 4 moduliai, iš kurių 3 laikomi pagrindiniais, o 1 modelį sudaro intensyvus praktinis mokymasis pasirinktos specializacijos srityje. Visus programos modulius dėsto garsūs ir patyrę ISM ir KTU bei pasaulyje pirmaujančių universitetų, kaip antai – LSE Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklos, DTU Danijos technikos universiteto, WU Vienos ekonomikos ir verslo universiteto, Stellenbosch universiteto, Groningeno universiteto ir t.t., akademikai bei praktikai.

Pagrindinis išmaniųjų Vadybos ir verslo funkcijų modulis supažindina su kiekvieno augančio verslo veikimo pagrindiniais principais – strategija, strategine rinkodara, įmonių finansais, finansine apskaita ir žmogiškaisiais ištekliais. Pateikiamos medžiagos įvairumą užtikrina greta paskaitų rengiami verslo imitaciniai užsiėmimai ir verslo atvejų tiriamosios analizės.

Antras pagrindinis ir kitus modulius jungiantis Lyderystės modulis skirtas lyderystei bei jos svarbai kasdienėje pasirinkto verslo veikloje. Mokydamiesi šį modulį sužinosite metodų, kaip tinkamai atpažinti, analizuoti ir kurti savo lyderystės stilių ir įgūdžius. Šis modulis padės siekti lyderystės pokyčių. 

Pagal trečią specializacijos modulį galėsite rinktis iš keturių galimų pagrindinių sričių – sveikatos vadybos, informacinių technologijų vadybos, energetikos vadybos ir maisto pramonės vadybos. Pasirinkę sritį lankysite konkrečios srities ekspertų dėstomas paskaitas.

Paskutinis pagrindinis modulis – Vadovavimas pokyčiams ir inovacijomsgali būti laikomas pagrindiniu MBA programos elementu, išbandysiančiu Jūsų vadovavimo ir lyderystės įgūdžius. Šį modulį vainikuos kelionė į Pietų Afriką. Kelionės metu gausite konsultacinę užduotį, kuria remdamiesi turėsite spręsti tikrus problemų scenarijus.

Programą sudaro: