Meniu

Naujiena

ISM Tarptautinių studijų savaitė

Paskutinėmis lapkričio dienomis ISM vyko Tarptautinių studijų savaitė.

Informacinių seminarų metu ISM studentams buvo pristatytos tarptautinių studijų galimybės - pristatyos dvigubo diplomo, dvišalių mainų bei Erasmus+ programos.
ISM tarptautinių studijų vadovė Agnė Perednė pristatė pagrindinius reikalavimus, aplikavmo išvykti į mainus procesą, konkurso vykdymą bei visą kitą svarbią informaciją.
 
Informaciniuose seminaruose dalyvavo ISM studentai jau grįžę iš mainų - jie papsakojo apie savo studijas bei gyvenimo užsienyje patirtis, bei mainų studentai, šį semestrą pagal įvairias mainų programas atvykę studijuoti į ISM, kurie pristatė savo šalis bei universitetus. Studentai pasakojo apie savo kultūrinius patyrimus, skirtumus bei stereotipus, dalinosi smagiomis istorijomis, kelionių nuotraukomis bei praktiniais patarimais kaip išgyventi išvykus toli nuo namų.
 
Susidomėję, bet neturėję galimybių dalyvauti seminaruose studentai infoseminarų prezentacijas gali rasti Elearning sistemoje arba susisiekti su ISM Tarptautinių studijų skyriumi dėl detalesnės informacijos apie mainų galimybes el. paštu international@ism.lt