Meniu

Naujiena

Lecture: "The Moth" fenomenas: istorijų pasakojimo tikslai, galimybės, poveikis ir prasmė

Vasario 5 d, 18:00 kviečiame į ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto naujojo rektoriaus Alfredo Chmieliausko paskaitą "The Moth" fenomenas: istorijų pasakojimo tikslai, galimybės, poveikis ir prasmė".
 
 
Tema padiktuota 2014 m. pasirodžiusios knygos "The Moth: 50 True Stories", kuri yra beveik prieš du dešimtmečius gimusios iniciatyvos rezultatas (žr. http://themoth.org ). Pokalbio metu bus aptariamas istorijų pasakojimo ("storytelling") žanras, pagrindinį dėmesį skiriant jo taikymo srities apibrėžimui. Dalyviai raginami "atsinešti" po vieną savo autentišką (ir, žinoma, kažkuo ypatingą) istoriją, kurią būtų galima papasakoti per 5 minutes.
Doc. dr. Alfredas Chmieliauskas yra ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius. 
Doc. dr. Alfredo Chmieliausko pagrindinę dėstymo ir tyrimų sritį sudaro projektų, programų ir portfelių valdymas, o taip pat organizacijų strategija ir pokyčių valdymas. Jis yra Executive School Projektų valdymo programos vadovas, vienas iš Lietuvos projektų vadybos asociacijos įkūrėjų ir jos prezidentas (nuo 2004 m.) bei konsultacinės kompanijos Chmieliauskas ir Ramonas, UAB vyresnysis konsultantas. Alfredas taip pat yra atestuotas Centrinės ir Rytų Europos viešojo administravimo tinklo NISPAcee konsultantas.  Jis yra konsultavęs ir vedęs mokymus daugiau negu 200 verslo ir vyriausybinių organizacijų Lietuvoje ir užsienyje.
 
Laukiame Jūsų paskaitoje, kurios metu susipažinsite su naujuoju rektoriumi bei pasiklausysite puikių istorijų!
 
Data: 2015 vasario 5 d. (ketvirtadienis)
Laikas: 18:00
Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, Vilnius