Meniu

Naujiena

ISM magistrantūros programos pripažintos vienomis geriausių Vidurio ir Rytų Europoje

Pasauliniame verslo universitetų magistrantūros studijų reitinge „Eduniversal Best Masters Ranking 2014-2015“ aukštų vertinimų sulaukė trys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto programos.
 
Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programa pripažinta geriausia rinkodaros studijų programa visoje Vidurio ir Rytų Europoje, o Finansų ekonomikos programa patenka į geriausiųjų penketuką bei pripažinta geriausia Lietuvoje ir Baltijos šalyse.  ISM Executive School Vadovų magistrantūra Executive MBA & MBA part time kategorijoje taip pat gavo aukščiausią įvertinimą šalyje ir visame Baltijos regione.
 
Aukštą įvertinimą ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros studijų programos gauna jau trečius metus iš eilės. „Eduniversal“ reitingo sudarytojai vertino daugiau nei 4000 programų iš 1000 universitetų visame pasaulyje. Lietuvoje buvo vertinamos 5 universitetų studijų programos.
 
„Puikus tarptautinis ISM magistrantūros programų įvertinimas patvirtina, jog mūsų universitetas gali ne tik varžytis, tačiau ir lyderiauti tarptautinėje universitetų bendruomenėje, kurdamas ir įgyvendindamas kokybiškas studijas studentams ir įmonių vadovams. Nuo pat pradžių studijų kokybę pasirinkome kaip svarbiausią universiteto prioritetą ir tai duoda rezultatų “, - sako ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius doc. dr. Alfredas Chmieliauskas.
 
Anot jo, pripažinimo sulaukusiosios studijų programos yra populiarios ir tarp studentų iš užsienio. Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programoje penktadalį, o Finansų ekonomikos – ketvirtadalį magistrantų sudaro užsieniečiai. Daugiau nei pusė būsimiesiems magistrams dėstančių specialistų yra lektoriai iš užsienio.
 
„Geri universiteto vertinimai ir nuolat didėjantis studentų skaičius rodo, kad einame teisingu keliu. Turime strateginį tikslą gauti prestižinę verslo universitetų akreditaciją EQUIS. Tokį įvertinimą Vidurio ir Rytų Europos regione turi vos kelios aukštosios mokyklos“, - sako ISM rektorius.
 
Tai ne vienintelis universiteto tarptautinis įvertinimas. 2014 m. rudenį  instituciniame „Eduniversal“ reitinge ISM universitetas pripažintas viena iš dviejų šimtų geriausių aukštųjų verslo mokyklų pasaulyje. Jau septintą kartą universitetui skirtos keturios iš penkių galimų palmių šakelių – tai aukščiausias įvertinimas Lietuvoje ir vienas aukščiausių Vidurio bei Rytų Europos regione.
 
„Eduniversal“ reitingo pagrindinis tikslas – objektyviai palyginti įvairių šalių mokymo įstaigas, organizuojančias vadybos ir verslo administravimo studijas. Reitingas padeda studentams ir akademiniams darbuotojams, kurie renkasi užsienio šalių universitetus studijoms, stažuotėms ar bendradarbiavimui.