Meniu

Tarptautiniai moduliai


Olandijos lyderystės mokykla De Baak

Olandijos lyderystės mokyklos De Baak YEP (Young Executive Programme) programos dalyviai - ISM Executive School
 
Lapkričio 28 – gruodžio 2 dienomis, 11 YEP (Young Executive Programme) programos, organizuojamos Olandijos lyderystės mokyklos De Baak, dalyvių (jauni vadovai turintys 1,5 metų bei didesnę patirtį lyderystėje arba projektų valdyme) viešėjo ISM Executive School, kur vyko trečiasis YEP programos modulis „Verslas tarptautiniame kontekste“. Tai jau trečiasis dalyvių iš De Baak programos vizitas Lietuvoje šiais metais.
 
Modulio programa Vilniuje apėmė tiek kultūrinius aspektus, tiek verslo aspektus Lietuvoje. Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos istorija, susitikti su įvairiais žmonėmis, spręsti kompanijos, veikiančios Lietuvoje, verslo atvejį, o taip pat ją ir aplankyti, taip padedant kurti dalyviams neišdildomus įspūdžius apie Lietuvą.
 

BI Norwegian Business School

31 BI Norwegian Business School tarptautinės vadybos studentas 5 dienas dalyvavo ISM Executive School organizuotoje Tarptautinėje Vadybos programoje
 
Lapkričio 21- 25 dienomis, 31 BI magistrantūros studentas, kurių dauguma yra vadovai, projektų vadovai ir savo sričių profesionalai privačiame bei viešajame sektoriuose, viešėjo ISM Executive School, kur vyko Tarptautinės vadybos programa. Programos dalyviai intensyviai studijavo 5 dienas, kurių metu klausė paskaitų apie ekonominius – politinius pokyčius ir ateities perspektyvas Baltijos šalyse, daugiakultūrinių verslų praktikas Baltijos šalyse, tarptautinės vadybos kultūrinius aspektus Baltijos šalyse, taip pat, programos metu, dalyviai viešėjo JSC Creditinfo bei Swedbank kompanijose.
 
Su dalyviais patirtimi dalinosi tokių kompanijų kaip KRAFT FOODS, THERMO FISHER SCIENTIFIC ir STUMBRAS atstovai. Paskutinį vakarą dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti renginyje „Susitikime su vadovų magistrantūros studentais“. Čia jie galėjo pabendrauti, užmegzti kontaktus ne tik su vadovų magistrantūros studentais, bet ir su ISM Executive School ALUMNI