Meniu

Naujiena

Nauji mainų studentai ISM universitete

Šį antradienį ISM tarptautinių studijų skyrius bei Erasmus Student Network (ESN ISM) studentai pasitiko naujai atvykusius mainų studentus pavasario semestrą studijuoti ISM vadybos ir ekonomikos universitete.
 
Džiaugiamės, jog kaip ir kasmet, daugiausiai studentų atvyksta iš Prancūzijos, o iš viso atvyko 36 nauji studentai iš 13 valstybių.
 
Per mainų studentams organizuojamą Orientacinę savaitę studentai yra su pažindinami su ISM universitetu, Vilniumi ir Lietuvą - orientacinė savaitė prasidėjo Informaciniu seminaru apie studijas ISM universitete, o vakare studentai buvo supažindinti su nacionaline lietuviška klasika - cepelinais ir bulviniais blynais. Studentai taip pat buvo kviečiami į lietuvių kalbos pamokas, buvo supažindinti su Vilniumi bei jo istorija, o savaitgalį studentų laukia išvyka į Rumšiškes, kur vyks tradicinė Užgavėnių šventė bei Trakus - pasigėrėti tuo, ką Lietuvoje turime gražiausia.
 
  
Jeigu norite pamatyti mainų studentus iš arčiau - foto koliažas su mainų studentų nuotraukomis laukia jūsų pirmajame ISM aukšte, šalia Tarptautinių studijų skyriaus.