Meniu

Inovacijų ir technologijų vadyba

Programa skirta siekiantiems dirbti inovacijų, komercijos, rinkodaros, naujų produktų kūrimo, mokslinių tyrimų srityse, gamybos vadovams ir vadybininkams paslaugų ir gamybos įmonėse, taip pat vadybininkams ir vadovams tiek valstybinėse, tiek nevyriausybinėse organizacijose, atsakingose už inovacijų, mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros politiką, skatinimą ir švietimą. Programos struktūra ir turinys pirmiausiai orientuoti į asmenis neturinčius vadybinio išsilavinimo, suteikiant jiems išsamias organizacijos vadybos žinias kaip pagrindą inovacijų vadybai.
 
Programa orientuota į siekiančius tiek vertikalios, tiek horizantalios karjeros. Pirmiesiems ji leidžia sėkmingai dirbti vidurinės ir žemesnės grandies vadovais įvairaus dydžio įmonėse. Antriesiems suteikia galimybę esamose pozicijose imtis naujų iniciatyvų ir atsakomybių. Programoje suteikiamos kompetencijos padeda sėkmingiau veikti ir turintiems savo verslą. Toks universalus specifinių ir bendrųjų gebėjimų komplektas sukuria aukštą pridėtinę vertę tiek pačiam absolventui, tiek darbdaviui.

Studijuojant Inovacijų ir technologijų vadybos programoje studentams yra suteikiama galimybė gilinti žinias Nagojos universitete, Japonijoje. Dešimt dienų trunkančio vizito metu studentai dalyvauja seminaruose ne tik pačiame universitete, bet ir tokiose įmonėse kaip Toyota, Denso, Brother. Gabiausi Inovacijų ir technologijų vadybos studentai vyksta į studijų turą su 40 proc. kompensacija. Daugiau informacijos apie turą rasite ČIA.

 

DVIGUBO DIPLOMO PROGRAMA

Studijuojant Inovacijų ir technologijų vadybos studijų programoje - suteikiama galimybė su dvigubo diplomo programa studijuoti šiame universitete:

 
STUDIJŲ MODELIS
 
​​​
 
MOKOMIEJI DALYKAI
Pirmieji studijų metai Antrųjų studijų metų I-asis pusmetis
Tyrimų metodologija Magistro baigiamasis darbas
Verslo finansai Pasirenkamas dalykas 
Intelektinė nuosavybė  
Verslo strategija  
Vartotojų elgsenos vadyba organizacijoje  
Portfelių, programų ir projektų vadyba  
Darnus naujų technologijų vystymas  
Inovacijų vadyba  
Procesų vadyba  
Naujo produkto kūrimas  
 
 

Inovacijų ir technologijų vadybos programos direktorė:

 

Prof. Vida Škudienė

El. paštas: vida.skudiene@ism.lt