Meniu

Inovacijų ir technologijų vadyba

Programa skirta siekiantiems dirbti inovacijų, komercijos, rinkodaros, naujų produktų kūrimo, mokslinių tyrimų srityse, gamybos vadovams ir vadybininkams paslaugų ir gamybos įmonėse, taip pat vadybininkams ir vadovams tiek valstybinėse, tiek nevyriausybinėse organizacijose, atsakingose už inovacijų, mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros politiką, skatinimą ir švietimą. Programos struktūra ir turinys pirmiausiai orientuoti į asmenis neturinčius vadybinio išsilavinimo, suteikiant jiems išsamias organizacijos vadybos žinias kaip pagrindą inovacijų vadybai.
 
Programa orientuota į siekiančius tiek vertikalios, tiek horizantalios karjeros. Pirmiesiems ji leidžia sėkmingai dirbti vidurinės ir žemesnės grandies vadovais įvairaus dydžio įmonėse. Antriesiems suteikia galimybę esamose pozicijose imtis naujų iniciatyvų ir atsakomybių. Programoje suteikiamos kompetencijos padeda sėkmingiau veikti ir turintiems savo verslą. Toks universalus specifinių ir bendrųjų gebėjimų komplektas sukuria aukštą pridėtinę vertę tiek pačiam absolventui, tiek darbdaviui.

Studijuojant Inovacijų ir technologijų vadybos programoje studentams yra suteikiama galimybė gilinti žinias Nagojos universitete, Japonijoje. Dešimt dienų trunkančio vizito metu studentai dalyvauja seminaruose ne tik pačiame universitete, bet ir tokiose įmonėse kaip Toyota, Denso, Brother. Gabiausi Inovacijų ir technologijų vadybos studentai vyksta į studijų turą su 40 proc. kompensacija. Daugiau informacijos apie turą rasite ČIA.

 

DVIGUBO DIPLOMO PROGRAMA

Studijuojant Inovacijų ir technologijų vadybos studijų programoje - suteikiama galimybė su dvigubo diplomo programa studijuoti šiame universitete:

 
STUDIJŲ MODELIS
 
​​​
 

Vida Škudienė

 

 

Inovacijų ir technologijų vadybos programos direktorė
Prof. Vida Škudienė
El. paštas: vida.skudiene@ism.lt