Meniu

Renginys

Verslo plėtra su investuotoju – kilpa ant kaklo ar galimybė?

2016-11-16

Sausio 18 d., 18:00 val., ISM Inovacijų bazė.

ISM Executive School kartu su Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija kviečia ISM Vadovų magistrantūros bendruomenę sudalyvauti konferencijoje: „Verslo plėtra su investuotoju – kilpa ant kaklo ar galimybė?

 

Perspektyvios įmonės, siekiančios tapti rinkos lyderiais, dažnai ieško išorinio finansavimo galimybių. Prireikus papildomų finansavimo šaltinių, dažniausiai renkasi tradicines finansavimo priemones – ES fondų paramą, subsidijas, bankų paskolas, lizingą ar finansuojasi nuosavomis lėšomis. Rizikos ir privatus kapitalas, kaip investavimo priemonė, vis dar yra neišnaudotas plėtros finansavimo šaltinis, o investuotojai dažnai apipinami įvairiausiais mitais.

Šioje konferencijoje kartu su investuotojais stengsimės paneigti visus mitus, apžvelgsime rizikos ir privataus kapitalo rinką Lietuvoje, bei pasidalinsime gerosios praktikos pavyzdžiais ir patarimais.

 

  •        Lietuvos rizikos ir privatus kapitalo rinka, kas laukia 2017 m.?
  •        Diskusija su investuotojais: kokią naudą atneša investuotojas? Ar investuotojo atėjimas = sėkmė?
  •        Kaip vyksta kasdieninis bendravimas, prisijungus investuotojui?
  •        Sėkmės istorijos – kas yra sėkminga investicija investuotojo akimis.

 

Konferencijoje dalyvauja: Baltijos šalių privataus ir rizikos kapitalo investicijų bendrovės „BaltCap“ partneris Kornelijus Čelutka, rizikos kapitalo fondo „LitCapital“ partneris Arvydas Saročka, „Verslo angelų fondo I“ vadovaujantysis partneris Arvydas Strumskis.

Konferenciją moderuoja: ISM Executive School vyr. konsultantas Ugnius Savickas.

Vietų skaičius labai ribotas. Dalyvavimas nemokamas, tačiau registracija būtina.