Meniu

Renginys

ISM dalyvavo studijų parodoje „Studijos 2017“ Vilniuje

2017-02-02
Vasario 2–4 dienomis vyksiančioje tradicinėje XV–oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“ ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovai ne tik pristatė ateities tendencijas atitinkančias studijų programas, bet taip pat pakvietė tiesiog studijų parodoje išbandyti ISM 360º virtualų turą.
 
 
 
 
ISM atstovai „Studijos 2017“ dalyviams patarė ir konsultavo, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, kaip pasiruoštti studijoms. Parodoje per visas tris dienas besidominančių ISM studijomis skaičius perkopė net 2000.
 
 
Visus parodos lankytojus nustebino atsinaujinęs ir interaktyvus ISM stendas. Pasitelkiant naujausias technologijas į stendą įžengę lankytojai galėjo pasijausti lyg kitoje dimensijoje, kurią sukurė lazerinės projekcijos bei inovatyvus technologinis sprendimas.
 
Universiteto stendo lankytojų taip pat laukė inovatyvi pramoga – ISM 360º virtualus turas, kurio metu čia pat, stende, lankytojai galėjo pasivaikščioti po universiteto koridorius, pasėdėti auditorijoje, apsilankyti ISM Inovacijų bazėje bei kūrybiškumo studijoje. 
 
Parodų metu didelio susidomėjo susilaukė ISM dėstytojų paskaitos, kuriose dėstytojai dalinosi įžvalgomis kaip pasirinkti tinkamą universitetą, ko darbo rinka tikisi iš ateities specialistų bei kaip efektyviai ir kūrybiškai išnaudoti socialinius tinklus.
 
Vyksiančioje Litexpo mugėje „Studijos 2017“ ISM universitete dirbantis dėstytojas iš Kanados J. Boydas pasakojo jaunuoliams, kaip pasirinkti tinkamą universitetą. „Visų pirma, jauni žmonės turi suprasti, ko jie patys nori, kas jiems patinka, ką jie sugeba, ką norėtų mokytis, kokie jų pažymiai, ar jie pakankamai gabūs studijuoti. Tada reiktų domėtis universitetais, jų kokybe. Tai du komponentai, reikia pažinti save ir žinoti viską apie universitetą, kuriame planuojate mokytis“, – atskleidė J. Boydas.
 
 
Tuo tarpu studijas besirenkantiems moksleiviams ISM Inovacijų bazės vadovas Ugnius Savickas pristatė 7 ateities kompetencijas, kurios padės įsitvirtinti netolimos ateities darbo rinkoje.
 
„Kūrybingumas, lyderystė, visapusiškumas, verslumas, komunikabilumas, analitinis mąstymas, kryptingumas – tai kompetencijos, be kurių neįsivaizduojamas šiandienos ir rytojaus profesionalas.“ – įžvalgomis dalinosi U.Savickas
 
Negalėjote apsilankyti studijų parodose? Kviečiame registruotis į asmeninę konsultaciją: bs@ism.lt!