Meniu

Naujiena

Orientacinė savaitė mainų studentams

Šią savaitę ISM tarptautinių studijų skyrius bei Erasmus Student Network (ESN ISM) studentai pasitinka naujai atvykstančius mainų studentus pavasario semestrą studijuosiančius  ISM vadybos ir ekonomikos universitete.
 
Džiaugiamės, jog kaip ir kasmet mainų studentų ISM universitete vis daugėja, o populiariausia valstybe, iš kurios atvyksta daugiausia studentų jau keli metai išlieka ta pati - Prancūzija. Iš viso pavasario semestre studijuos 60 mainų studentų.
 
 
Per mainų studentams organizuojamą Orientacinę savaitę studentai yra su pažindinami su ISM universitetu, Vilniumi ir Lietuva - orientacinė savaitė prasidės Informaciniu seminaru apie studijas ISM universitete bei bulvinių blynų ragavimu, o vakare studentai bus supažindinti su nacionaline lietuviška klasika - cepelinais. Studentai taip pat  mokysis lietuvių kalbos, supažindins su Vilniumi bei jo istorija, lankys Vilniaus Televizijos bokštą, o savaitgalį jų laukia išvyka į  Trakus - lankyti pilies, ragauti kibinų bei gaminti šokolado savo rankomis.