Meniu

Atsiliepimas

Diana Harner
Įmonė :
Šiaulių bankas
Pareigos :
Klaipėdos regiono privačių klientų direktorė

ISM Vadovų magistrantūros bendruomenė – bendraminčiai, vienijami noro tobulėti ir plėsti akiratį. Jie atviri pokyčiams, nuomonių įvairovei, pasiruošę ne tik gauti, bet ir duoti, dalytis savo patirtimi, žiniomis, įžvalgomis – tiesiog pati geriausia ir gražiausia verslo visuomenės dalis. Studijuodama skirtinguose moduliuose iš viso susipažinau ir pažinau beveik 100 naujų žmonių – bendramokslių, kurie yra įvairių sričių, įvairių lygių, įvairaus amžiaus, įvairios patirties turintys vadovai. Kai kurie iš jų tapo net labai artimais draugais, taigi pirmasis ir neįkainojamas turtas, kurį gavau šiose studijose – pažintys su įdomiais, protingais, pozityviais, kūrybingais, atvirais ir labai šauniais žmonėmis, įskaitant ir dėstytojus.

Naujausi mokslo tyrimai, įdomiausi verslo atvejai, nūdienos aktualijos, puikių Lietuvos ir užsienio dėstytojų akademinės bei praktinės įžvalgos, bendramokslių patirtis, įdomios bei vertingos diskusijos – svarbiausia dalis to, ką gavau šiose studijose. Labai patogu ir naudinga, kad galima rinktis studijuoti sau aktualias, įdomias ir reikalingas sritis, pasirenkant modulius ir nesiblaškant semestro metu gilintis į vieną sritį.

Dar labai svarbus ir vertingas potyris šiose studijose – galimybė pasimatuoti savo žinias ir patirtį, jausti vertę dalijantis ja su kitais, gebėjimas stebėti ir įsivertinti ir kaip vadovo, ir kaip asmenybės augimą išliekant savimi, išlaikant savo autentiškumą, kas ISM universitete yra viena iš skatintinų vertybių. Yra žinoma, kad tam tikromis atmosferos sąlygomis kraujas keičiasi. Metaforą galima palyginti ir su ISM bendruomene – tapus jos dalimi prasideda negrįžtami kokybiniai gyvenimo pokyčiai.

Rinkausi ISM Vadovų magistrantūros studijas nerimaudama, ar suderinsiu jas ir darbą, ar dukart per mėnesį pavyks įveikti kelionę iš Klaipėdos į Vilnių ir atgal, ar mano anglų kalbos žinios tinkamos, ar galiu skirti tiek laiko ir finansų savo studijoms ir t.t. Dabar, jau baigusi tris studijų modulius, dėl studijų įveikusi beveik 20 000 km atstumą, įvertinusi, ką gavau, užtikrintai sakau – jos vertos kiekvieno nuvažiuoto kilometro, kiekvieno išleisto euro, kiekvieno mokslams paskirto laisvo vakaro ar savaitgalio! Kad ir kaip būtų, galiu įvardyti vieną blogybę – nors mokytis nelengva, noras tai patirti vėl ir vėl sukelia priklausomybę.

Visi atsiliepimai