Meniu

Atsiliepimas

Vilma Kondratienė
Įmonė :
Kelionių agentūra „Glotera“
Pareigos :
Vadovė

ISM Vadovų magistrantūra man yra didelis atradimas.

Įmonei vadovauju 15 metų. Visada galvojau, kad, kaip vadovė, turiu pakankamai teorinių žinių bei praktinių vadovavimo įgūdžių. Su visomis per tuos metus iškilusiomis problemomis įmonė puikiai susitvarkė, tik man nuolat palikdavo virtinę galvos skausmą keliančių klausimų – o gal galima buvo problemos išvengti? Ką galėjau daryti kitaip, kad tai nebūtų atsitikę? Ar iš tiesų mano pasirinkimas geriausias, ar galėjau padaryti geriau..? Atsakymų į kankinančius klausimus paieška mane atvedė į ISM Vadovų magistrantūrą.

Čia susitikau daugybę bendraminčių, vadovų, bandančių atsakyti į tuos pačius klausimus, siekiančių tobulėti ne tik asmeniniame darbe, bet ir pačioje organizacijoje.

Čia supratau, kad viską, ką dariau iki šiol, atlikau tiesiog intuityviai, kad, iš tiesų, neturiu daugybės geram vadovui būtinų žinių, atveriančių kelią į vadovavimo ir veiklos sėkmę, užkertančių kelią problemoms.

Studijų metu, bendraudama su kitų įmonių vadovais ir verslo atstovais, praplėčiau akiratį bei išmokau naudingų dalykų. Ypač vertinu vadovėliuose neaprašytas žinias – tai neįkainojama kolegų patirtis, kuria visi noriai dalijosi, o tai sukūrė studijoms didelę pridėtinę vertę. 

Į savo įmonę grįžau turėdama ne tik naujausių žinių ar patirties, bet ir kupina energijos bei unikalių idėjų. Tikiu, kad tai turės teigiamos įtakos tolesnei organizacijos veiklai.

Visi atsiliepimai