Meniu

Renginys

Kviečiame į paskaitų ciklą „7 ateities kompetencijos“!

2017-03-23

Kovo 23–gegužės 4 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia į paskaitų ciklą „7 ateities kompetencijos“. Norint išmokti valdyti pokyčius, būtina atsižvelgti į tas kompetencijas, kurios bus svarbiausios ateityje. Šio ciklo metu gilinsimės į kūrybingumą, lyderystę, visapusiškumą, verslumą, komunikabilumą, analitinį mąstymą ir kryptingumą – 7–is pagrindinius įgūdžius, leidžiančius siekti aukščiausių rezultatų. Apsilankius paskaitose ne tik kils daugiau idėjų, kaip galima būtų pagilinti sukauptas žinias, bet ir sužinosite, kuria linkme kompetencijas reikėtų tobulinti, kad išliktumėte puikiai vertinamu specialistu.

PROGRAMA:

ANALITINIS MĄSTYMAS

Kovo 23 d., 17.00–18.00 val., „Kritinis mąstymas – argumentavimas ir jo klaidos“, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto doktorantūros studijų studentas bei Lietuvos laisvosios rinkos instituto viceprezidentas Vytautas Žukauskas.

Kodėl yra svarbus kritinis mąstymas? Kaip išmokti nurungti argumentu? Kodėl jūsų oponentas klysta? Kokios dažniausiai pasitaikančios argumentavimo klaidos?

Inovacijų bazė

KOMUNIKABILUMAS

Kovo 23 d., 18.00–19.00 val., „Pokalbis apie komunikaciją: 3 istorijos, pakeitusios likimus“, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorė, Creditinfo Group rinkodaros direktorė ir UAB IB Solutions konsultantė Ieva Bieliūnaitė-Jankauskienė.

Ji pristatys tris skirtingus komunikacijos atvejus. Kaip formuoti vidinę įmonės komunikaciją, darančią įtaką darbdavio prekės ženklui? Kas yra asmeninė komunikacija ir kaip ją įdarbinti versle? Kaip kinta komunikacija keičiant rinkas?

Inovacijų bazė

KŪRYBINGUMAS

Balandžio 4 d., 18.00–19.00 val., ISM Inovacijų bazės vadovas Ugnius Savickas „Kūrybingumo vitaminaiir kūrybinės agentūros „Monotwo“ vadovas Mantas Kondratavičius „Kaip atskleisti kūrybingumą?“.

Lektoriai gvildens klausimus, ar tikrai visi žmonės gali būti kūrybingi? Kokie yra kūrybingumo barjerai? Kaip kūrybingumas keičia verslą? Kas pažaboja kūrybingumą ir kaip jis daro įtaką inovacijoms?

411 aud.

VISAPUSIŠKUMAS

Balandžio 6 d., 18.00–19.00 val., aktorius, VšĮ Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vadovas, ISM universiteto alumnas Kristijonas Bartoševičius „Jei esi visapusiškas – visa kita nesvarbu. Jei nesi visapusiškas – visa kita nesvarbu“ ir telekomunikacijų bendrovės „Tele 2“ reklaminis veidas Paulius Grinčikas.

411 aud.

VERSLUMAS

Balandžio 13 d., 18.00–19.00 val., įmonės „WoodWe“ įkūrėjas, ISM alumnas Matas Pajarskas „Kodėl mažai reiškia daug?“ – kaip pasitikrinti verslo idėją? Kaip sukurti vertingą verslo planą? Ką daryti verslo pradžioje? Kokią įtaką vadovui ir komandai daro įmonės evoliucija?

Rizikos kapitalo bendrovės „Blue Lime Labs“ vykdomasis vadovas Gytenis Galkis „The Way to Hustle an Idea Into a Market“ – kas yra idėja ir rinka? Kaip rinkai pristatyti savo idėją? Kaip ją įgyvendinti investuojant mažiausius kaštus? Kaip tapti vertingiausiu rinkos žaidėju? TEMA PRISTATOMA ANGLŲ KALBA.

411 aud.

KRYPTINGUMAS

Gegužės 4 d., 17.00–18.00 val., ISM Ekonomikos ir politikos studijų direktorius doc. dr. Vincentas Vobolevičius „Kryptingumas politikoje“ – ar Lietuvoje yra įmanoma kryptinga šalies politika? Kodėl partijų ideologinį kryptingumą po rinkimų pakeičia populistiniai pažadai ir skambūs lozungai? Kaip politinės krypties turėjimas gali padėti kurti žiniomis grįstas strategijas?

Inovacijų bazė

LYDERYSTĖ

Gegužės 4 d., 18.00–19.00 val., didžiausios koučingo organizacijos pasaulyje „ICF Global“ valdybos narė Lėda Turai-Petrauskienė „Lyderio eros pabaiga, kolektyvinės lyderystės pradžia“ kokie pokyčiai vyksta organizacijų ir lyderystės kontekste? Kodėl baigiasi lyderio era? Kokius gebėjimus reikia vystyti lyderiams, kad sėkmingai vadovautų? Kokius metodus taikyti, kad būtų išvengta rimtų pasekmių?

Inovacijų bazė

RENGINYS NEMOKAMAS!

Registracija: www.ism.lt/7-kompetencijos