Meniu

Strategija

Modulis suteikia galimybę konceptualiai suvokti strategiją, ugdyti strateginį mąstymą. Baigę studijas absolventai turi vertingos patirties, padedančios pritaikyti praktinius įgūdžius strateginėms problemoms spręsti. Specifinėse diskusijose gvildenamos sudėtingos verslo problemos vystant ir aiškinantis nelengvų sprendimų priėmimo būdus.

Baigę studijas aukščiausio lygio vadovai gebės numatyti verslo modeliavimo strategijų perspektyvas ir žinos, kaip jas konceptualizuoti ir pritaikyti praktikoje. Modelio koncepcija grindžiama prielaida, kad vadovus riboja įmonės aplinka, ištekliai ir strategija, bet kita vertus, strategija stiprina jų gebėjimą valdyti, racionaliai pasverti sprendimus, o kliūtis ar trūkumus paversti galimybėmis. Strategijos modulis suteikia galimybę priimti tarpdisciplininius verslo sprendimus siekiant sėkmingai įgyvendinti organizacijos viziją, misiją ir tikslus, pasitelkiant strateginio valdymo principus.

WU Vienos universiteto profesorius ir Vadovų MBA programos dėstytojas Bodo S. Schlegelmich dalijasi savo įžvalgomis apie rinkodaros tendencijas ir skaitmeninę revoliuciją.

 

ISM Vadovų MBA programos dėstytojas, net du kartus apdovanotas kaip geriausias Londono Verslo mokyklos lektorius, doc. dr. Peteris Moranas dalijasi savo įžvalgomis apie strategijos ir jos vertės kūrimą įmonei.

 

 

Įžvalgomis apie kompanijų investavimą į ilgalaikę vertę straipsnyje dalinasi vertės kūrimo ekspertas iš JAV Toddas Snelgrove‘as​ čia>>