Meniu

Verslo ir vadybos funkcijos

Šiame studijų modulyje į esmines verslo valdymo sritis yra žvelgiama iš praktinės pusės. Taip pat čia esminės verslo valdymo sritys yra analizuojamos kaip įvairių verslo valdymo įrankių, metodų ir įžvalgų visuma, kuri tiek bendrame sprendimų priėmimo procese, tiek priimant atskirų verslo valdymo sričių sprendimus įgalina studijų dalyvius pažvelgti plačiau. Strateginis valdymas, finansai, rinkodara, procesų valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas nagrinėjamos ne kaip atskiros temos, bet kaip sudėtingas tarpusavyje suderintų elementų rinkinys.

Studijų modulio metu sudėtingos tarpdisciplininės verslo valdymo problemos gvildenamos pasitelkiant verslo modeliavimo pratimus ir verslo atvejų analizę. Studijų dalyviai supažindinami su pagrindinėmis esminių verslo valdymo sričių teorijomis, modeliais ir įrankiais, ir tuo pačiu mokosi kaip juos taikyti, žvelgiant į verslą kaip į visumą. Šio studijų modulio pagrindinis principas – išmokti į vidinius organizacijos iššūkius pažvelgti iš išorės: vidinė analizė, problemų sprendimas ir įmonės politikos formavimas visuomet prasideda nuo išorės veiksnių, logikos ir plėtros aspektų perpratimo.  Studijų metu daugiausia dėmesio yra skiriama visoms įmonėms pritaikomų atvejų ir pačių studijų dalyvių atsineštų organizacijų analizei.

Modulio tikslas

Svarbiausias šio studijų modulio tikslas – suteikti studijų dalyviams galimybę į esmines verslo valdymo sritis pažvelgti iš įvairių perspektyvų bei paskatinti išsiugdyti gebėjimą atpažinti svarbias verslo ar vadybos problemas, jas analizuoti, tirti bei pasiūlyti sprendimus joms spręsti.

 

WU Vienos universiteto profesorius ir Vadovų MBA programos dėstytojas Bodo S. Schlegelmich dalijasi savo įžvalgomis apie rinkodaros tendencijas ir skaitmeninę revoliuciją.

 

ISM Vadovų MBA programos dėstytojas, net du kartus apdovanotas kaip geriausias Londono Verslo mokyklos lektorius, doc. dr. Peteris Moranas dalijasi savo įžvalgomis apie strategijos ir jos vertės kūrimą įmonei.

 

 

Įžvalgomis apie kompanijų investavimą į ilgalaikę vertę straipsnyje dalinasi vertės kūrimo ekspertas iš JAV Toddas Snelgrove‘as​ čia>>