Meniu

Vadovų MBA programa

ISM Vadovų MBA magistrantūros studijos –  tiems, kurie nori keisti ir keistis. 

Baimė nežinoti gali tapti stimulu pradėti studijas – taip sako pirmoji ISM universiteto Vadovų MBA studijas baigusių aukščiausiojo lygio vadovų laida. Studijų programa yra orientuota į skaitmeninę transformaciją jūsų organizacijoje, todėl čia dėsto pirmaujančių užsienio verslo mokyklų lektoriai, pateikiantys naujausių tyrimų bei pavyzdžių, keliantys klausimų, į kuriuos šiandien atsakymų ieško Vadovas 4.0 – į Pramonė 4.0 transformaciją aktyviai įsitraukęs verslo lyderis. Daug dėmesio skiriama strateginiam mąstymui, gebėjimui kurti viziją, taip pat lyderystei ir savirefleksijai.

ISM Vadovų MBA magistrantūros programa parengta siekiant padėti įveikti iššūkius, su kuriais tenka susidurti ryžtingiems ir talentingiems lyderiams. Studijų metu analizuojami alternatyvūs verslo modeliai ir priemonės, padedančios lanksčiai ir efektyviai spręsti galimas problemas, sėkmingai įgyvendinti pokyčius bei diegti inovacijas iš karto.

Jau studijuodami, įgytas naujausias žinias ir vadybos priemones galėsite praktiškai pritaikyti darbe. Iššūkių kupinoje aplinkoje pasisemsite išsamių visų pagrindinių funkcinių verslo sričių žinių, taip pat tobulinsite įgūdžius, būtinus naujai besiformuojančioms kryptims bei technologijoms atpažinti ir taikyti. Programos metu plėtojami būtini įgūdžiai, leidžiantys maksimaliai išnaudoti savo potencialą ir tapti Vadovu 4.0.

Programos struktūra

Numatyta programos trukmė – 12 mėnesių, iš kurių 43 dienos yra skirtos paskaitoms, praktiniams seminarams, stažuotei Keiptaune (Pietų Afrika). Programos studijų tvarkaraštis yra lankstus – galėsite ir studijuoti, ir dirbti nesijaudindami dėl sutampančių užsiėmimų.

ISM Vadovų MBA programą sudaro 4 moduliai. Visus programos modulius dėsto ISM ir pasaulyje pirmaujančių universitetų lektoriai iš LBS Londono verslo mokyklos, DTU Danijos technikos universiteto, WU Vienos ekonomikos ir verslo universiteto, USB Stelenbošo universiteto verslo mokyklos ir kt.

 

Programą sudaro:

  • 43 mokymosi dienos (kartą per mėnesį ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį);
  • 4 internetinės (angl. online) paskaitos, 4 individualios ugdomojo vadovavimo (angl. coaching) sesijos, 14 grupinių konsultacijų sesijos;
  • 4 moduliai: Strategija, Lyderystė, Skaitmenizavimas ir inovacijos, Pokyčių ir inovacijų vadyba. Konsultacinis projektas Keiptaune;
  • Išvažiuojamasis vizitas Keiptaune ir Johanesburge (Pietų Afrikos Respublika);
  • Tarptautinis konsultacinis projektas vietoj baigiamojo magistro darbo;
  • Tiriamieji, konsultaciniai darbai, susiję su organizacija, kurioje dirba vadovas.

 

Vadovų MBA studentų charakteristika:
Amžiaus vidurkis: 38 metai

Vidutinė vadovaujamo darbo patirtis: 10 metų
Vidutinė darbo patirtis: 15 metų
Pasiskirstymas pagal lytį: 68 proc. vyrų / 32 proc. moterų

Parsisiųsti Vadovų MBA bukletą galite ČIA>>

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. paštu emba@ism.lt arba telefonu +37061301131.

 

Vadovų MBA programos moduliai: