Meniu

Renginys

Kviečiame į „Open House Vilnius“ ISM universitete!

2017-04-22

„Open House Vilnius“ – tai projektas, kviečiantis miestiečius ir miesto svečius pažinti architektūrą, patirti ir suvokti mus supančios materialios aplinkos kokybės vertę. Atviros architektūros savaitgalio metu duris atvers Vilniaus pastatai, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei.

„Open House“ yra visame pasaulyje pripažintas renginio formatas. Festivalis pirmą kartą buvo įgyvendintas 1992 m. Londone, šiuo metu „Open House“ savaitgalis kasmet organizuojamas daugiau nei dvidešimtyje pasaulio miestų: Barselonoje, Helsinkyje, Romoje, Melburne, Niujorke ir kt. Daugiau informacijos apie šį tarptautinį tinklą: www.openhouseworldwide.org

Šio projekto metu Vilnius taps oficialiu „Open House Worldwide“ tinklo nariu ir pasaulyje bus matomas kaip išskirtinės architektūros miestas.

Pagrindinis renginio tikslas – edukacija – siekis ugdyti sąmoningą, kritišką, smalsų ir pilietišką architektūros vartotoją bei sukurti naujas galimybes visuomenei domėtis architektūra ir ją pažinti.

Renginys nemokamas ir atviras visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, profesijos, socialinės grupės ar išsilavinimo.

ISM universitetas pirmą kartą atveria duris dvi dienas iš eilės vyksiančioms ekskursijoms. Šeštadienį ekskursijoje galite dalyvauti 10.00–20.00 val. (19 val. vyks paskutinė ekskursija), o sekmadienį 10.00–18.00 val. (17.00 val. vyks paskutinė ekskursija).

 

Balandžio 22 d., šeštadienį, 11 val., ISM Inovacijų bazėje vyks atvira paskaita, kurios metu dalyviai turės galimybę išgirsti naudingų įžvalgų apie komandinį darbą ir verslumą. Pranešimą auditorijai skaitys viena iš įmonės „DO ARCHITECTS“ įkūrėjų – Gilma Teodora Gylytė. Paskaitoje bus analizuojama, kaip komandinis darbas gali padėti sėkmingai pasiekti bendrą tikslą, kaip įkvėpti, kurti ir suprasti vienas kitą komandoje, kodėl reikia kasdien mokytis ir mokyti bei kokias kompetencijas būtina savyje ugdyti.

Dalyvavimas nemokamas, bet registracija būtina. Ją rasite čia.

Open House Vilnius organizatorius „Architektūros fondas“.

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.openhousevilnius.lt/ arba Facebook paskyroje čia.