Meniu

Naujiena

ISM Vasaros mokykloje susirinko gabiausi Lietuvos moksleiviai

Birželio 28 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko jau šeštoji kasmetinė ISM vasaros mokykla.
 
Šiemet mokykloje dalyvavo moksleiviai, atvykę iš visos Lietuvos – Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Visagino, Joniškio ir kitų miestų. Moksleiviai ne tik klausėsi ISM lektorių paskaitų, bet taip pat įgautas žinias pritaikė praktiškai, kurdami savo verslo idėjas!
 
 
„Kasmet moksleiviai turi unikalią galimybę priimti verslumo iššūkį bei praleisti dieną ISM Vasaros mokykloje, kurioje dalyviai ne tik gauna teorinių žinių, bet gali jas pritaikyti praktiškai ir prisiliesti prie verslo kūrimo procesų. ISM Vasaros tikslas – įkvėpti jaunimą atrasti pasaulį pilną galimybių bei ugdyti jų verslumo kompetencijas.“, – sakė viena iš ISM Vasaros mokyklos organizatorių Gabija Mušeikytė
 
 
 
ISM Vasaros mokyklos metu dalyviai turėjo galimybę išgirsti kaip gimsta sėkmingos idėjos, gilinosi į efektyvaus komandinio darbo ypatumus, lavino kūrybiškumo, komunikacijos, bendravimo, viešojo kalbėjimo, verslumo bei lyderystės įgūdžius. Renginio pabaigoje net 9 moksleivių komandos pristatė unikalias ir kūrybiškas verslo idėjas, kurias kurdami pritaikė gautas žinias paskaitų metu.
 
 
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientas Algirdas Keršys teigė, jog dalyvaudamas ISM Vasaros mokykloje dar kartą įsitikino, kad ISM universitetas yra puiki vieta ateities studijoms.
„ISM Vasaros mokykla buvo vienas iš geriausių mano pasirinkimų kaip šauniai praleisti vieną iš savo vasaros atostogų dienų. Renginio metu vykusios paskaitos leido ne tik dar labiau įsigilinti į lyderystę bei verslumo ypatumus, bet ir suteikė progą pabendrauti su pačiais pranešėjais, vedėjais bei dėstytojais. Renginio pradžia sužavėjo tuo, kad jau nuo pat pirmųjų akimirkų visi buvome šauniai paskatinti susipažinti ir susirasti bendraminčių draugų, o renginio eigoje buvome išskirstyti į grupeles, kurių nariai dienos pabaigoje tapo neatsiejamais draugais. Jei turėčiau galimybę neabejodamas kartočiau šią dieną dar daug kartų!“ , – teigė A. Keršys
 
ISM Vasaros mokyklos nuotraukų albumą galite peržiūrėti ČIA.