Meniu

Naujiena

„Cognizant“ paslaugų centras investuoja į ISM universiteto studentus

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas plečia tarptautinių verslo partnerių ratą, prie kurio prisijungė dar viena įmonė – „Cognizant Technology Solutions Lithuania“.  Šia proga ISM universitete iškilmingai atidaryta vardinė verslo procesų, informacinių technologijų ir konsultavimo įmonės  „Cognizant“ auditorija.

„Cognizant“ yra viena iš pasaulyje pirmaujančių profesionalių paslaugų įmonių, kuri restruktūrizuoja klientų verslo, veiklos ir technologijų modelius skaitmeninei erai. Įmonė iš Lietuvos teikia paslaugas bendrovėms Šiaurės šalyse. Nuo 2016 metų įmonė  remia ISM universitete dėstomus norvegų verslo kalbos kursus, kuriuos pabaigę studentai įgyja pagrindines norvegų verslo kalbos žinias.

ISM Fondo direktorės Jurgitos Gaukštienės teigimu, kiekvienais metais į fondo veiklą įsitraukia vis daugiau ne tik Lietuvos įmonių, bet ir tarptautinių verslo mecenatų, aktyviai ir noriai prisidedančių prie geresnės mūsų aplinkos kūrimo, nuolatinio studentų tobulėjimo, filantropijos tradicijų puoselėjimo bendruomenėje.

„Didžiuojamės, kad mūsų rėmėjų, absolventų bei visuomenės veikėjų įsitraukimas į Fondo veiklą padeda mums siekti daugiau. Būtent todėl mums didelė garbė, kad ISM universitete studentai mokysis vardinėje tvarios, kryptingos ir atsakingos kompanijos „Cognizant“ vardu pavadintoje auditorijoje“, – sako ISM Fondo vadovė.

Jau antrus metus su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu bendradarbiaujanti kompanija „Cognizant“  remia norvegų verslo kalbos kursus bei yra įsteigusi dvi „100 talentų“ stipendijas, skatinančias verslo ir akademinio pasaulio integraciją bei sudarančias sąlygas didesniam skaičiui puikiais balais mokyklas baigusių jaunuolių nemokamai gauti aukščiausios kokybės mokslą Lietuvoje.

„ISM universiteto studentai turi galimybę ne tik mokytis norvegų kalbos, bet ir įgyti daugiau žinių apie norvegų įmonių verslo kultūrą. Paskaitų metu studentai susipažįsta su tokių kompanijų, kaip „Cognizant“,  investuojančių Lietuvoje, valdymo ir plėtros modeliais“, – teigė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų prorektorė prof. dr. Viltė Auruškevičienė.

 „Cognizant“ įmonės Lietuvoje inicijuotos norvegų kalbos paskaitos – pasirenkamasis dalykas, ISM studentams siūlomas jau antrus metus iš eilės. Paskaitos trunka du semestrus su galimybe pratęsti. Pavasario semestrą, ISM trečiojo kurso studentai taip pat turės galimybę pasirinkti Verslo konsultavimo projekto dalyką, kurio metu įgis praktinės verslo konsultavimo patirties. 

Paramos organizacija ISM Fondas aktyviai veikia nuo 2011 metų. ISM Fondo tikslas – suteikti galimybę jaunuoliams studijuoti ISM universitete nepriklausomai nuo jų finansinių galimybių bei vystyti filantropijos tradicijas universiteto bendruomenėje.

2016/2017 akademiniais metais „100 talentų“ stipendijas yra įsteigę „Cognizant“,  „Nestle Baltics“, „Arimex“, „Linas Agro“, „Amilina“, „Adform“, „Transcom“,  „YIT Kausta“, „Hanner“, „Mobili Baltija“, „CV Online“,  paramą kalbų programoms skiria „LIDL Lietuva“ bei „Cognizant“, teisinėmis paslaugomis remia „Valiunas Ellex“.