Meniu

ISM absolventų karjera

Vadovaujamės principu, kad žinios kuria sėkmę – todėl absolventų įgyti įgūdžiai ir kompetencijos yra svarbiausias mūsų tikslas. Siekiame, kad studentai pradėtų planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas jau būtų susipažinę su verslo bendrovėmis, užmezgę ryšį su dominančių sričių profesionalais ir pasiruošę sklandžiai įsilieti į profesinį pasaulį.

Vienas iš būdų įvertinti studijų kokybę – kaip klostosi tolesnė universiteto absolventų karjera. ISM Karjeros centras kasmet absolventų profesinius pasiekimus ir atlieka tyrimus. ISM Karjeros centro turimais duomenimis, Tarptautinės magistrantūros studijos ISM Vadybos ir ekonomikos universitete padeda tvirtus pamatus sėkmingai tarptautinės karjeros pradžiai.

Iš viso 27% Tarptautinės magistrantūros absolventų (85 absolventai) pateikė informaciją 2013 m. atliktam karjeros monitoringui. 24 % nurodė, kad vysto savarankišką veiklą, t.y. 5 % daugiau nei 2012 metais. Magistrantūros absolventų, kurie užima aukščiausias vadovaujančias arba viduriniosios grandies vadovų pozicijas sumažėjo keletu procentų lyginant su 2012 metais. Darbo neturinčių studentų skaičius padidėjo 1 %  (nuo 2 iki 3%)