Meniu

Naujiena

Startavo priėmimas į ISM universiteto Tarptautinės magistrantūros studijas

Nuo kovo 1 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete prasidėjo priėmimas į ISM Tarptautinės magistrantūros studijas. Priėmimas yra vykdomas į tris programas – Inovacijų ir technologijų vadybą, Tarptautinę rinkodarą ir vadybą bei Finansų ekonomiką. Studijos suteikia tvirtą pagrindą į sėkmę orientuotiems tarptautinės vadybos ir rinkodaros, finansų, ekonomikos ir technologijų vadybos sričių specialistams.

ISM Tarptautinės magistrantūros studijos jungia teorinius ir praktinius pažangiausius sprendimų priėmimo metodus, inovatyvią dėstymo metodiką ir galimybes studijuojant priimti iššūkius, su kuriais susiduriama tikrame verslo pasaulyje. Studijų metu perimama patirtis iš geriausių Lietuvos ir užsienio ekspertų bei dėstytojų. Studentai turi galimybę semtis patirties iš rinkodaros ekspertės docentės daktarės Linetos Ramonienės, daktaro laipsnio Oksfordo universitete siekiančio Finansų programos vadovo Tomoyuki Hashimoto, ne vienerius metus dėstančios Japonijoje, Inovacijų ir technologijų programos direktorės, profesorės Vidos Škudienės bei daugelio kitų.

ISM absolventai, pasak Mokslo ir studijų stebėsenos analizės centro, praėjus pusei metų po universiteto baigimo, 2016 metais Lietuvoje buvo pirmaujantys pagal gaunamas absolventų pajamas. Studijos universitete suteikia galimybes mokslus derinti su karjera – paskaitos vyksta vakarais arba savaitgaliais.

Kodėl verta rinktis ISM Tarptautinės magistrantūros studijas?

  • Paskaitų laikas pritaikytas dirbantiesiems;
  • Studijos anglų kalba;
  • Efektyvūs mokymo metodai – atvejo analizės, darbas grupėse, simuliacijos;
  • Galimybė įgyti dvigubą diplomą prestižiniuose Europos bei JAV universitetuose kaip BI Norvegijos verslo mokykloje, Ilinojaus technologijų institute, Kedžo verslo mokykloje, Tilburgo universitete, INSEEC aukštojoje verslo mokykloje, Tiaso verslo mokykloje verslui ir visuomenei;
  • 70 procentų sudaro dėstytojai iš įvairių pasaulio šalių;
  • Praktinis žinių pritaikymas darbe.

Stojamasis konkursinis balas yra formuojamas ne tik vertinant akademinius pasiekimus, bet ir atsižvelgiant į kandidato motyvaciją bei anglų kalbos žinias. Kadangi kiekvienas kandidatas turi pristatyti motyvacinį laišką anglų kalba, rekomendaciją, kaip rašyti motyvacinį laišką, galite rasti ČIA. Geriausiems kandidatams bus suteikta galimybė gauti dalinį studijų finansavimą – 40 procentų nuolaidą studijoms.

Visos paraiškos yra priimamos https://my.ism.lt internetinėje svetainėje.

Daugiau informacijos apie priėmimą bei studijas vikluk@ism.lt

Stojamasis 60 eurų mokestis paraiškas pateikusiems iki gegužės 1 d. nėra taikomas.

Ketinančius laikyti ISM anglų kalbos testą, kviečiame registruotis ČIA