Meniu

Naujiena

ISM alumnai skatina verslumą universiteto bendruomenėje

ISM Studentų Atstovybė jau antrus metus kviečia universiteto studentus pretenduoti į Verslumo Stipendiją, skiriamą savo verslus neseniai pradėjusiems jaunuoliams. Kaip teigia patys organizatoriai, pačių studentų įsteigtos stipendijos tikslas – skatinti kūrybingumą ir iniciatyvumą universiteto bendruomenėje.

Anot šių metų stipendijos rėmėjo „Monetha“ įmonės bendraįkūrėjo ir ISM alumno Lauryno Jokubaičio, jis džiaugiasi galėdamas prisidėti prie šios studentiškos iniciatyvos: „norime, kad dabartiniai studentai nebijotų siekti naujovių versle. Skatiname juos netikėti nusistovėjusiais standartais ir nebijoti laužyti taisyklių. Tik taip gimsta inovacijos ir vyksta progresas. Lietuvos technologinių bendrovių ekosistema yra jauna ir jai reikia drąsių žmonių ir sėkmės istorijų. Tokios iniciatyvos ir stipendijos skatinta žengti pirmą žingsnį didelės sėkmės link,” – teigia verslininkas.

Šių metų stipendiją sudaro €1000 vertės piniginis prizas bei galimybė naudotis „ISM Inovacijų bazės“biuro erdve, kur patarti ir pagelbėti nugalėtojui visuomet galės patyręs mentorius.  Iškilminga stipendijos teikimo ceremonija bus rengiama kartu su pardavimų konferencija „So You Think You Can Sell Yourself?“. Jos metu stipendiją įteiks įmonės „Monetha“ atstovai.

Stipendijos organizatoriai teigia, jog didžiuojasi galėdami nors maža dalimi prisidėti prie kolegų idėjų ir svajonių realizavimo. Jie tiki iniciatyvos ateitimi ir galimybe didinti stipendijos teikiamą naudą.

 

ISM Alumni, "Monetha" bendraįkūrėjas Laurynas Jokubaitis