Meniu

Renginys

Kviečiame į paskaitą su „Toyota" atstovu dr. Kenji Tadakuma

2018-05-15

Gegužės 15 d., ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas sulauks neeilinio svečio iš Japonijos – Lietuvoje lankysis „Toyota“ projektų vadovas dr. Kenji Tadakuma. Vizito metu svečias skaitys pranešimą tema „„Toyota“ kompanijos sėkmė bei iššūkiai. Kas yra „Toyota“ šiandien?“.

Renginio metu dr. Kenji Tadakuma ne tik pristatys „Toyota“, bet ir papasakos, kokios filosofijos vedama kompanija išsilaiko konkurencingoje automobilių gamybos verslo aplinkoje. Svečias pasidalys savo žiniomis, kaip tokios priemonės kaip dirbtinis intelektas, didieji duomenys, automatizuotas vairavimas ir švari energija prisideda prie kompanijos augimo bei padeda prisitaikyti sparčiai besikeičiančioje ir sudėtingoje transporto priemonių industrijoje. Pranešime taip pat bus pristatyti tolesni „Toyota“ kompanijos veiksmai, apimantys tiek šiandien aktualias aplinkosaugos problemas, tiek ir tikslas siekti atvirųjų inovacijų koncepcijos.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas palaiko glaudžius ryšius su „Toyota“ bendrove. Studentų vizitas „Toyota“ kompanijoje Japonijoje – ISM Tarptautinės magistrantūros Inovacijų ir technologijų vadybos programos kurso dalis. Tad renginio metu, Jūsų lauks Inovacijų ir technologijų vadybos programos pristatymas, galimybė susipažinti ir neformaliai pabendrauti su programos vadove prof. dr. Vida Škudiene bei konsultacijos priėmimo į studijas klausimais.

Primename, kad Tarptautinės magistrantūros Inovacijų ir technologijų vadybos programos studentams yra suteikiama unikali galimybė vykti į tarptautinį studijų turą po Japoniją. Kelionės metu studentai lankosi tokiose pasaulinio lygio kompanijose kaip, „Toyota“, „Brother“, „Denso“ ir „Alpen“. Vizitų metu jaunuolių laukia įtraukiančios diskusijos su kompanijų vykdomosios valdžios atstovais, ekskursijos, galimybė pažinti japonų darbo ir sėkmingo verslo ypatumus.

Pranešėjo biografija:

Dr. Kenji Tadakuma yra patyręs tarptautinio masto verslininkas, atsakingas už naujų technologijų ir projektų plėtrą „Toyota" kompanijoje. Nuo karjeros pradžios dr. Kenji Tadakuma dirbo inžinieriumi, projektų vadovu, mokslinių tyrimų ir eksperimentinėje automobilių bei orlaivių plėtroje. Doktorantūros studijų metu Kiūšiū universitete (angl. Kyushu University) Japonijoje, dr. Kenji Tadakuma prisijungė prie nepilotuojamų orlaivių mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projekto Vašingtono universitete (angl. University of Washington) Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dr. Kenji Tadakuma turi MBA (angl. Master of Business Adminstration) laipsnį, kurį įgijo Nagojos universitete (angl. Nagoya University of Commerce and Business) Japonijoje. Būdamas projektų vadovu, dr. Kenji Tadakuma išplėtojo geriausią viso masto vėjo tunelio įrenginį automobilių industrijoje. Eksiperimentuodamas kelyje, dr. Kenji Tadakuma išvedė pirmąją aerodinaminio stabdžio sumažinimą sudėtinėse transporto priemonėse prognozuojančią formulę eksperimentuose kelyje. Dr. Kenji Tadakuma darbai yra publikuoti SEA ir JSAE žurnaluose.

Registracija į renginį ČIA.

Sekite naujienas Facebook

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:
Tel. nr. (8 5) 212 3853, el.paštu: msc@ism.lt