Meniu

Naujiena

ISM universitete iškilmingai įteikti baigimo diplomai

Birželio 28 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete buvo iškilmingai įteikti diplomai bakalauro, tarptautinės magistrantūros, vadovų magistrantūros ir doktorantūros programų studentams. Savo atvykimu šventę pagerbė tokie garbūs svečiai, kaip Ispanijos ambasadorius Lietuvoje Emilio Fernández-Castaño y Diaz-Caneja,  Norvegijos ambasadorius Lietuvoje Karsten Klepsvik bei daug kitų.

ISM Diplomų teikimo šventės metu taip pat inauguruotas ISM Garbės daktaras, BI Verslo mokyklos viceprezidentas Jensas PetterisTondelis. 

Įkvepiančiomis kalbomis absolventus išlydėjo ISM rektorius doc. dr. Alfredas Chmieliauskas, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, ISM Magistrų klubo prezidentas Laurynas Savickas bei verslo įmonių atstovai.

Iškilmingai socialinių mokslų srities vadybos ir administravimo mokslo krypties daktaro mokslo laipsniai suteikti ekonomistui Žygimantui Mauricui ir Austėjai Pilkaitei.

Šventės nuotaiką palaikė ne tik įsimintinos baigiamosios absolventų kalbos, bet ir ISM studentė, vaikų „Eurovizijos“ nugalėtoja Eglė Jurgaitytė su kolegomis saksofonistu Matu Samulioniu ir pianistu Orestu Viktoru Vagusevičiumi.