Meniu

Naujiena

7 priežastys, kodėl verta tapti ISM doktorantu

ISM universiteto Rinkodaros ir pardavimų direktorė dr. Dominyka Venciūtė, sėkmingai apgynusi daktaro disertaciją tema „Rinkodaros socialinėse medijose įtaka naujų įmonių veiklos rezultatams“, dalijasi 7 priežastimis, kodėl verta rinktis doktorantūros studijas.

 

  1. Išmokstama dirbti prie ilgalaikių projektų

Doktorantūros kelionė nebuvo lengva, tačiau nė karto nemąsčiau apie pasitraukimą iš jos. Dirbdama prie šiuo metu ilgiausio savo gyvenime projekto, supratau, kad turiu galią užbaigti viską, ką pradėjau. Šis jausmas yra nepakartojamas. Išmokusi dirbti su vienu projektu ilgainiui, jaučiuosi pasiruošusi naujiems iššūkiams.

  1. Stiprinamas pasitikėjimas savimi

Vizitinėje kortelėje esantis žodis „doktorantas“ leidžia jaustis užtikrintai – tai ne tik įkvepia kitus, bet ir gali padėti karjeroje, kuri nebūtinai turi būti susijusi su akademine veikla. Matydamas, kad ir kiti vertina tavo veiklą, bei jausdamas palaikymą, imi dar labiau pasitikėti savo jėgoms.

  1. Lavinama asmenybė

Disertacijos rašymas yra naujų žinių apie dominančią sritį atradimas, o tai lavina žmogų, kaip asmenybę, skatina tobulėti.

  1. Galimybė pamatyti pasaulį

Studijuojant doktorantūroje, atsiveria daug galimybių aplankyti kitas šalis – esi kviečiamas pristatyti tyrimo įžvalgų tarptautinėse konferencijose, gali išvykti studijuoti pagal mainų programas. Tai praplečia akiratį ir prisideda ne tik prie profesinio, bet ir asmeninio augimo.

  1. Užmezgamos naujos pažintys

Akademikai – viena įdomiausių žmonių grupių. Universiteto bendruomenėje atrasite ne tik išsilavinusių, protingų, bet ir išskirtiniu mąstymu pasižyminčių, originalių idėjų turinčių žmonių. Jeigu svarstote pradėti doktorantūros kelionę, galiu patikinti, kad čia tikrai sutiksite bendraminčių.

  1. Pasiruošimas dėstyti

Mėgstate padėti kitiems įsisavinti naujas žinias? Jeigu atsakymas teigiamas, turbūt turite pedagogo gyslelę. Svajojantiems dėstyti universitete, doktorantūros studijos bus žingnis siekiant užsibrėžtų tikslų. Nelaukite ir pradėkite jau dabar.

  1. Tapimas ekspertu

Nepaisant to, kokia veikla nuspręsite užsiimti po disertacijos gynimo, jau būsite savo srities ekspertas. Įgytos žinios bus naudingos pasirinkus ir akademiko kelią, ir kitas karjeros kryptis. Įgyti daktaro laipsnį verta vien dėl to.

 

Priėmimas į doktorantūros studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyksta iki rugsėjo 17 d.

Daugiau informacijos apie studijas ir priėmimą rasite čia