Meniu

Naujiena

ISM universitete startuoja išskirtinė bendruomenės partnerystės platforma

Rugsėjo 19 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete pradeda veikti inovatyvi bei unikali platforma, padėsianti studentams lengviau ir greičiau rasti juos įkvepiantį mentorių. ISM tapo pirmuoju universitetu Lietuvoje, kuriame studentų ir alumnų partnerystė bus paremta inovatyviu ir patogesniu mentoriaus radimu.

Projektas, kurio metu ISM universiteto studentai ir alumnai užmezga partnerystę, yra skirtas visiems, norintiems sužinoti, kaip sėkmingai vystyti karjerą, perduoti vertingą sukauptą patirtį bei įgyti naudingų įgūdžių.

Nuo šiol programos dalyviai partnerystes sudarys naudodamiesi inovatyvia ISM alumno Sauliaus Alksnio sukurta platforma „Idialogue“, kurios tikslas – pagerinti mentoriaus radimo procesą, padedant susisiekti su skirtingos patirties, tačiau panašių interesų žmonėmis.

ISM universiteto Karjeros paslaugų grupės vadovės Živilės Gribulyės teigimu, ši naujovė padės stiprinti studijuojančiųjų ir universiteto absolventų ryšį bei palengvins komunikacijos procesus.

ISM universiteto projektas „Absolventas studentui“ veikia nuo 2014 m., tačiau nuo šiol studentas su mentoriumi galės susisiekti savarankiškai, parašydamas jam apie save, o universiteto alumnai pasirinkti, su kuriuo studentu norėtų bendradarbiauti. Norint sudaryti partnerystę nuo šiol užteks tik prisijungti prie „Idialogue“ platformos ir parašyti mentoriui žinutę. Registracija ir dalyvavimas programoje bus ne tik gerokai patogesnis, bet ir nemokamas.