Meniu

Naujiena

ISM universitete studijas pradeda rekordinis skaičius „Girteka Logistics“ vadovų

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete žinių apie šiuolaikinius vadybos metodus ir lyderystę semsis net 80 įmonės „Girteka Logistics“ vadovų, kurie mokysis būtent įmonei sukurtoje programoje.  

„Girteka Logistics“ ir ISM universiteto ilgalaikį bendradarbiavimą sąlygojo inovatyvus požiūris į verslo tendencijas ir greitas prisitaikymas prie rinkos pokyčių. Pakviesti įmonės departamentų ir skyrių vadovai žinias gilins ISM universiteto vadovavimo įgūdžių ugdymo programose, orientuotose į šiuolaikinius vadybos metodus bei lyderystę. Rugsėjo 19 dieną ISM Inovacijų bazėje vykusio studijų „Girteka Logistics“ vadovams atidarymą ir programos pristatymą vainikavo visų dalyvių simbolinis studijų pradžios akto pasirašymas.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriaus doc. dr. Alfredo Chmieliausko teigimu,  šiuolaikiniam vadovui tam tikrų įgūdžių reikalavimai yra didesni, nes nuo jo sprendimų priklauso kitų žmonių profesiniai likimai, todėl vadovams tobulėti tiesiog privalu.

„Studijuoti reikia tada, kai yra ne siekiama iš vadovo tapti lyderiu, bet norima tobulinti asmenybę, nes į vadovą lygiuojasi ir jį stebi daug žmonių. Džiugu, kad studijas mūsų universitete pasirinko inovatyvų požiūrį į ateities verslą puoselėjančios įmonės atstovai. Glaudus bendradarbiavimas su strateginiais mokslo ir skirtingų verslo sričių partneriais prisideda prie kokybiškos ir pažangios verslo kūrimo aplinkos, padedančios užtikrinti ilgalaikį ir nuolatinį vadovų tobulėjimą“, – sako rektorius.

„Bendradarbiavimas su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu, kaip sparčiai augančiai įmonei, yra būtinas norint ugdyti profesionalius vadovus, motyvuoti vadovų rezerve esančius ir augimui besiruošiančius darbuotojus. Siekiame, kad mūsų vadovai, užtikrinantys komandos veiklą ir vidinę įmonės kultūrą, vadovautų remiantis ateities verslo tendencijas atitinkančiais metodais. Mūsų tikslas – ruošti kolegas tobulėti ir augti kartu su įmone. Džiugu, kad mūsų partneriu tapo novatoriškas studijas siūlantis ISM universitetas“, – teigia „Girteka Logistics“ Generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Didžioji dalis vadovų studijuos „Girteka Logistics“ verslui sukurtoje programoje. Ši programa – tai pirmasis tokios apimties ISM universiteto suformuotas produktas verslui, kuriantis naują įmonių investicijos į darbuotojų edukaciją standartą. Po akademinių mokslo metų studijuojantys vadovai teorines žinias taikydami praktiškai augins komandas ir prisidės prie kompanijos rezultatų augimo.