Meniu

Naujiena

ISM universitetui laikinai vadovaus prof. dr. Viltė Auruškevičienė

Spalio 8 dieną pasibaigus dabartinio rektoriaus  ir vieno iš universiteto įkūrėjų doc. dr. Alfredo Chmieliausko kadencijai, laikinai universiteto rektoriaus pareigas eis studijų prorektorė prof. dr. Viltė Auruškevičienė. Vykstant eiliniams rektoriaus rinkimams, tikimasi, kad naujasis vadovas bus išrinktas iki šių metų pabaigos, o darbus pradės akademinio semestro pradžioje – 2019 metų vasario 4 dieną.

ISM studijų prorektorės teigimu, ISM universitetas ir toliau ketina išlaikyti aukštą kokybę, sieks plėtoti bei integruoti kūrybiškumą, verslumą ir inovacijas studijų programose.

„Dėkojame vienam iš ISM universitetų įkūrėjų, rektoriui doc. dr. Alfredui Chmieliauskui už atsidavimą ir profesinį indėlį 18 metų puoselėjant novatoriškas, kokybiškas vadybos ir ekonomikos studijas, mokymus kūrybingiems, ambicingiems jauniems žmonėms bei jau patyrusiems verslo vadovams. Didžiuojamės, kad šiandien galime konkuruoti su tarptautine rinka ir skatinti talentingus jaunuolius neišvykti iš Lietuvos. ISM universitete yra keliami aukšti reikalavimai, todėl studijuoti lieka tik stipriausi. Sieksime ir toliau ne tik atitikti rinkos poreikius, bet ir pritraukti dar daugiau gabių jaunuolių iš viso pasaulio“, – sako V.Auruškevičienė.

Profesorė ISM universitete dirba nuo 2004ųjų, šiuo metu ji užima studijų prorektorės pareigas. V. Auruškevičienė yra baigusi ekonomikos studijas ir apgynusi daktaro disertaciją Kauno technologijos universitete.  Jos specializacijos sritys yra vartotojų elgsenos tyrimai.

Prof. V. Auruškevičienė yra JAV rinkodaros edukologų asociacijos (MEA) valdybos narė ir direktorė Centrinei ir Rytų Europai, JAV rinkodaros asociacijos (AMA) narė, tarptautinio mokslo žurnalo „Baltic Journal of Management“ recenzentė ir redakcinės kolegijos narė.

Mokslininkė nuolat vyksta į tarptautines stažuotes užsienio universitetuose Prancūzijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje bei Japonijoje. 

Šiuo metu ISM universiteto bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų programose mokosi apie 1600 studentų.  ISM taip pat vykdo akredituotas Vadovų MBA studijas.

Kandidatai paraiškas dalyvauti konkurse yra kviečiami teikti iki šių metų lapkričio 2 dienos.