Meniu

Naujiena

ISM studentams – galimybė dvigubą diplomą įgyti prestižiniame Prancūzijos universitete

​ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bakalauro studijų dvigubo diplomo galimybių sąrašą papildė prestižinė KEDGE verslo mokykla. Nuo šiol ISM bakalauro studijas pasirinkę jaunuoliai turės galimybę semtis žinių į geriausių Europos verslo mokyklų trisdešimtuką patenkančiame universitete.  

Praėjusį mėnesį ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų direktorė Gintarė Aldonytė ir Tarptautinių studijų grupės vadovė Monika Kondratavičiūtė lankėsi Prancūzijoje, Bordo mieste vykusiame „EBP partnerių susitikime“. KEDGE verslo mokyklos partneriams skirtoje konferencijoje išsamiai aptartos universitetų bendradarbiavimo sąlygos ir patvirtinta, kad jau 2019–ųjų pavasarį mokytis į Prancūziją išvyks šeši ISM universiteto studentai, o ISM universitete dvigubo diplomo sieks dešimt KEDGE verslo mokyklos auklėtinių. Į Lietuvą atvyksiantys jaunuoliai yra unikalios studijų programos, suteikiančios galimybę per penkerius metus įgyti net trijų aukštųjų mokyklų diplomus, studentai. ISM universitete jie rengs baigiamąjį bakalauro darbą.

Pasisemti patirties Prancūzijoje galės ISM universiteto Tarptautinio verslo ir komunikacijos, Industrinių technologijų vadybos, Finansų bei Verslo vadybos ir analitikos programų studentai. Dalyvauti dvigubo diplomo programoje bus galima ketvirtajame studijų semestre – norintys įgyti KEDGE universiteto diplomą ISM universitete pasirinktas studijas metus tęs Marselio arba Bordo miestuose, vėliau bet kurioje pasaulio šalyje atliks pusmečio trukmės praktiką. Išvykstantieji studentai taip pat turės galimybę pretenduoti į ERASMUS+ programos stipendiją.

KEDGE universitetas yra pelnęs pasaulyje pripažintas AMBA, EQUIS, AACSB akreditacijas. Šiuo metu ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas dvigubo diplomo programas taip pat vykdo kartu su TIAS verslo mokykla (angl. TIAS School for Business and Society), Ilinojaus technologijų universitetu (angl. Illinois Institute of Technology), INSEEC verslo mokykla (angl. INSEEC Business School), Tilburgo universitetu (angl. Tilburg University), BI Norvegijos verslo mokykla (angl. BI Norwegian Business School) ir Linėjaus universitetu (angl. Linnaeus University).