Meniu

Naujiena

Į Singapūrą išvykusi ISM studentė neabejoja savo pasirinkimu

Artėjant brandos egzaminų sesijai, ne vieną šalies abiturientą apima dvejonės – ar pavyks įstoti į norimą universitetą ir specialybę. Gabiausius šalies moksleivius, svarstančius, kaip užsitikrinti studijų vietą be streso, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia dalyvauti išankstiniame priėmime į bakalauro studijas. Paraiškos dalyvauti konkurse, kuriame vertinami ne tik akademiniai pasiekimai, bet ir motyvacija, prasminga visuomeninė veikla, priimamos nuo šiandien. 

Išankstinio priėmimo konkursą sėkmingai įveikusi ISM universiteto Industrinių technologijų vadybos bakalauro studijų trečiakursė Ugnė Kerševičiūtė šiandien tikina – jei reikėtų sugrįžti į dvyliktą klasę, ji ir vėl rinktųsi studijas išankstinio priėmimo metu, dar prieš egzaminų sesiją, bei nedvejodama tokį pasirinkimą rekomenduotų savo draugams.  

Buvo tvirtai apsisprendusi

Šiuo metu pagal mainų programą Singapūro vadybos universitete (angl. Singapore Management University) studijuojanti Ugnė su šypsena prisimena paskutinius, mokyklos suole praleistus, metus, kurie kaip ir kiekvienam abiturientui – buvo kupini įtampos. Nepaisant to, veikli mergina neabejojo savo jėgomis ir turėjo aiškų tikslą – patekti į universitetą, kuris vykdytų aukštos kokybės studijas, suteikiančias galimybę įgyti ir tiksliųjų, ir socialinių mokslų žinias. 

„Mane visuomet traukė skaičiai, tačiau žavėjo ir socialiniai mokslai. Buvau įsitikinusi, kad puikų išsilavinimą galiu įgyti Lietuvoje, todėl sužinojusi, kad ISM universitetas siūlo Industrinių technologijų vadybos studijas, kuriose galima įgyti skirtingų kompetencijų, supratau, kad ten yra mano vieta“, – apie savo pasirinkimą pasakoja mergina. 

Atradusi svajonių studijų programą, Ugnė uoliai ruošėsi brandos egzaminams, tačiau sužinojusi, kad ISM universitetas siūlo galimybę pateikti prašymą studijuoti jau vasario mėnesį, nusprendė išbandyti savo jėgas motyvaciniame pokalbyje. 

„Apie tai, kad ISM abiturientams suteikia galimybę įstoti per išankstinį priėmimą, sužinojau universiteto atstovų vizito gimnazijoje metu. Atvykusi į motyvacinį pokalbį, buvau maloniai nustebinta – turėjau galimybę susipažinti su pasirinktos studijų programos vadove, kuriai pristačiau savo veiklas ir pomėgius. Tikėjau savo žodžiais ir drąsiai dalijausi mintimis – manau, tai padėjo sulaukti sėkmės“, – prisimena puikius akademinius rezultatus demonstruojanti ISM universiteto studentė. 

Metė sau iššūkį

Šiandien Ugnė mokosi ir tarptautinės patirties semiasi Singapūre. Iššūkių drąsiai besiimanti mergina džiaugiasi savo sprendimu išvykti – ji visada puoselėjo svajonę pažinti Azijos šalių kultūrą ir pamatyti, ko mokomasi geriausiuose šio regiono šalių universitetuose.  

„Tvirtai tikėjau, kad studijų metais pavyks išvykti mokytis į užsienį. Vertinu tarptautinę patirtį, nesvarbu, ar tai būtų savanorystė, ar studijos svečiojoje šalyje. Manau, tai padeda geriau suprasti, kas esi, ko nori gyvenime ir kokia kryptimi reikia eiti. Mainų programos yra nuostabi galimybė sutikti žmonių, kurie savo patirtimis padeda praplėsti akiratį. Negaliu gyventi be iššūkių, todėl pasirinkau aukštą studijų kokybės kartelę išlaikantį universitetą – mokytis sunku, bet verta“, – teigia mergina.

Kalbėdama apie studijas ISM universitete, Ugnė pripažįsta vertinanti visas galimybes, kurias jai suteikė universitetas. Trečiakursę žavi tarptautinė universiteto bendruomenė, akademikai iš užsienio bei labai skirtingi, tačiau panašių interesų vienijami studentai iš viso pasaulio.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas yra vienas pirmųjų universitetų Lietuvoje, pradėjusių vykdyti išankstinį priėmimą. Paraiškos studijuoti teikiamos svetainėje my.ism.lt iki balandžio 30 d.  

Išankstinio priėmimo metu komisija vertins ne tik kandidatų akademinius rezultatus, bet ir motyvaciją, asmeninius pasiekimus. Todėl kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką arba vaizdo įrašą anglų kalba.

Daugiau informacijos apie ISM išankstinį priėmimą rasite ČIA.