Meniu

Naujiena

ISM socialinės stipendijos atveria kelią siekti prestižinio išsilavinimo

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete filantropijos kultūra puoselėjama jau septynerius metus. Per šį laiką paramą ISM Fondo socialinėms stipendijoms skyrė daugiau nei 1000 ISM universiteto alumnų.

Kovo 20 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyks gražia tradicija tapęs Vadovų bendruomenės paramos vakaras, kurio metu universiteto alumnai, partneriai ir ilgamečiai rėmėjai dar kartą susivienys kilniam tikslui – aukos ISM socialinių stipendijų Fondui, kuris gabiausiems jaunuoliams iš socialiai remtinų šeimų suteikia galimybę nemokamai studijuoti ISM universitete. Renginio svečiai prie fondo veiklos prisidės dalyvaudami aukcione, o apie tai, kokias iniciatyvas gali įgyvendinti vieninga bendruomenė, diskutuos su politike, kandidate į Lietuvos Respublikos prezidento postą Ingrida Šimonyte, kompanijos „Tegra Group“ valdybos pirmininku Rinardu Goda, organizacijos „Global Lithuanian Leaders“ ambasadore, „Mariaus Jakulio Jason“ fondo direktore Kotryna Stankute-Jaščemskiene bei žinomu žurnalistu ir keliautoju Vytaru Radzevičiumi. Paramos renginyje dalyvaus ir socialines stipendijas gavę ISM universiteto studentai, kuriems Fondo rėmėjai suteikė galimybę prestižinio išsilavinimo siekti gimtojoje šalyje.

Viena iš socialinės stipendijos gavėjų – Tarptautinio verslo ir komunikacijos programos pirmojo kurso studentė Patricija Aurylaitė pripažįsta, kad nepaisant vaikystėje patirtų sunkumų ji visada tikėjo – sugebės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, kurių sąraše buvo ir aukštasis išsilavinimas.

„Netekau mamos sulaukusi šešerių. Tėčiui buvo sunku su tuo susitaikyti ir susidoroti su visais staiga užgriuvusiais rūpesčiais, todėl gyventi kartu nebuvo paprasta“, – patirtimi dalijasi ISM studentė, pridurdama, kad dėl šios priežasties paauglystėje teko pagyventi ir „SOS vaikų kaime“.

Kalbėdama apie sudėtingus išgyvenimus mergina teigia, kad šiandien yra dėkinga žmonėms, kurie ja rūpinosi ir skatino siekti daugiau. Būtent ISM Fondo rėmėjų skirta socialinė stipendija jai padėjo patekti į norimą universitetą, kuriame atrado dominančias studijas, draugus ir mėgstamas veiklas.

„Socialinė stipendija man reiškia neįkainojamą galimybę. Galimybę mokytis ten, kur jaučiuosi laiminga, galimybę praturtinti savo gyvenimą, siekti akademinių ir karjeros aukštumų. Gavęs stipendiją žmogus savaime neįgyja išsilavinimo, tačiau ji atveria kelią jo siekti, nesijaudinant dėl ribotų finansinių galimybių“, – mintimis dalijasi Patricija.

Šiandien studijomis ISM universitete besidžiaugianti mergina tikina, kad kiekvienam žmogui yra tekę patirti įvairiausių iššūkių, o ji yra viena iš juos įveikusių sėkmingai – skaudžios patirtys suteikė stiprybės ir padėjo suprasti, kad visada verta siekti daugiau nei turi dabar.

„Šypsotis ir džiaugtis visada verta, o už kiekvieną gyvenimo suteiktą dovaną turime jaustis dėkingi. Studijas ISM ir socialinę stipendiją laikau dovana, kurią gavau už didžiules pastangas nepasiduoti, kai buvo sunku“, – kalba pozityvumo nestokojanti mergina.

ISM Vadovų bendruomenės paramos renginys – tai unikali tradicija, atskleidžianti šios bendruomenės vienybę. ISM alumnai į paramos veiklas įsitraukė 2012 metais ir pradėjo rinkti lėšas socialiai remtinų jaunuolių studijoms ISM universitete. Per tą laiką daugiau kaip 1000 alumnų yra paaukoję socialiai remtinų jaunuolių stipendijų fondui. Šiuo metu alumnų dėka nemokamai studijuoja gabiausi šalies studentai, kuriems studijas finansuoja mecenatai: „Nestle Baltics“, „Cognizant“, „Linas Agro“, „Roquette Amilina“, „Hanner“, „Mobili Baltija“„CV-Online“, „Transcom“, „Adform“, „Ellex Valiunas“, „Lidl Lietuva“.