Meniu

Naujiena

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Nuolatinis mokyklų tobulinimas: geroji pažangių šalių patirtis“

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Lietuvos mokyklų vadovų asociacija inicijuoja tarptautinę gerosios praktikos sklaidos konferenciją „Nuolatinis mokyklų tobulinimas: geroji pažangių šalių patirtis“, kurios metu užsienio šalių ekspertai  iš JAV, Danijos, Olandijos pasidalins ilgalaike švietimo įstaigų veiklos tobulinimo patirtimi ir pasiektais rezultatais.

Pažangiausios pasaulio šalys daug dėmesio skiria Nuolatinio tobulinimo filosofijos, principų ir kultūros plėtojimui bendrojo ugdymo mokykloje, nes tai yra kertinė sąlyga, siekiant pagerinti ugdymo kokybę, mokinių pasiekimus ir jų socialinę-emocinę gerovę. Tobulinant Lietuvos švietimo sistemą ir mokyklų veiklą,  svarbu susipažinti, suprasti ir tinkamai pasinaudoti pažangiausių šalių patirtimi.

Preliminarią konferencijos programą rasite čia: KONFERENCIJOS PROGRAMA

Konferencija vyks 2019 m. kovo 28 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto III rūmuose, Arklių g. 18. Vilnius. Konferencijos pradžia – 13.00 val.

Konferencijos darbinė kalba – anglų kalba. Bus užtikrinamas vertimas į lietuvių kalbą.

Į konferenciją kviečiami savivaldybių administracijų švietimo padalinių vadovai ir specialistai, švietimo įstaigų vadovai ir jų pavaduotojai, švietimo vadybos ir švietimo lyderystės studijų studentai ir alumnai,  visi besidominantys švietimo vadyba ir jos tobulinimu.

Renginys NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija.