Meniu

Renginys

Strateginio valdymo modulio dirbtuvės

2019-05-14

Informacinės modulių dirbtuvės – Sprendimams užtikrinti

Pastarieji metai privertė daugumą įmonių radikaliai keistis, reorganizuotis ir permąstyti pasirinktą įmonės strategiją. Esminis klausimas „Kaip sėkmingai konkuruoti?“ išlieka ypatingai aktualus. Novatoriškų atsakymų į šį klausimą paieška yra viena iš pagrindinių ISM Vadovų magistrantūros Strateginio valdymo modulio užduočių.

Šio modulio interaktyvaus pristatymo – mokomųjų dirbtuvių metu, kurias ves modulio vadovas Benas Adomavičius, aptarsime, kaip efektyvios strategijos pavirsta būdais, padedančiais organizuoti verslą:

  • Lietuvos mažmeninės prekybos tinklai taps realiais verslo atvejais, kuriuos drauge nagrinėsime.
  • Dirbtuvių dalyviai spręs, kaip jie elgtųsi vienų ar kitų mažmenos žaidėjų vietoje.
  • Aptarsime, kokias įžvalgas verslo strategijai galime perimti iš šių atvejų.
  • Renginyje dalyvaus ir savo sprendimais bei patirtimis dalysis Strateginio valdymo modulyje studijavę magistrantai – įmonių bei funkcinių sričių vadovai, su kuriais bus galima padiskutuoti apie studijas ISM Vadovų magistrantūroje.

Apie modulio vadovą

Benas Adomavičius – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto konsultantas-ekspertas, 8 metus konsultuojantis, dėstantis ir vedantis mokymus verslo strategijos temomis Lietuvoje, Vokietijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Kelių verslo įmonių bendraturtis, patarėjas ir konsultantas. UAB „Creditinfo Lietuva“ valdybos narys, sertifikuotas verslo procesų valdymo ir veiklos vertinimo ekspertas, MITA ekspertas. Strateginio valdymo asociacijos (SMS) narys. Dirbo JAV IT technologijų konsultacinėje įmonėje Cambridge Computer Services Inc. 2001–2006 m. dirbo tarptautinių pervežimų įmonės UAB „Transtrado“ ES skyriaus direktoriumi. Nuo 2006 m. – asocijuotas EKT grupės konsultantas. Be aktyvios profesinės ir dėstymo veiklos, Benas Adomavičius taip pat vykdo tyrimus strateginio valdymo ir strateginio mąstymo srityse.

Renginys skirtas vadovams, besidomintiems ISM Vadovų magistrantūros studijomis.

Laikas: 2019 m. gegužės 14 d. 18:00 val., numatoma trukmė – iki 2 val.

Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, 410 aud.

Renginys nemokamas, bet registracija būtina.

Registraciją į mokomąsias dirbtuves rasite čia.

Visas modulių dirbtuvių datas rasite čia.