Meniu

Renginys

Gamybos įmonės pelningumo didinimo modulio informacinės dirbtuvės

2019-05-08

Informacinės modulių dirbtuvės  Sprendimams užtikrinti

 

Prabangioje konferencijoje pasiklausęs kalbų apie šviesų Industrie 4.0 rytojų, fabriko vadovas jau pirmadienį grįš į realybę. Iš ryto spręs, kuriems tiekėjams apmokėti vėluojančias sąskaitas. Vėliau su gamybos direktoriumi aiškinsis, kaip suteikti prioritetą vėluojantiems užsakymams. Popiet tardys pardavėjus, kodėl negauname patogių užsakymų. Tuomet pasivaikščios po cechus, kur eilinį kartą aptiks tuščių Lean lentų bei rūkantį robotą. Vakarop turės vadovų susirinkimą, kur marketingas laidys strėles į pardavimus, pardavimai los ant marketingo ir gamybos, gamyba priekaištaus technologams (pastarųjų vadovas susirinkime nedalyvaus – turi per daug darbo), tiekimui (kad eilinį kartą nespėjo laiku pristatyti kažkokių komponentų), klius ir pardavimams už tai, kad „pasirašė ant nenormalių terminų“. Susirinkimo pabaigoje IT vadovas tradiciškai pareikš, kad ERP sistemos paleidimas vėluos dar 3 mėnesius.

Dauguma mokymų ir studijų yra taip toli nuo lietuviškos gamybininkų realybės, kad pagrįstai nėra vertos jų laiko. Tačiau naujasis ISM Vadovų magistrantūros Gamybos įmonės pelningumo didinimo modulis yra tai, ko gamybos įmonių vadovai laukė nuo to momento, kai pirmą kartą perskaitė E. M. Goldratt’o „Tikslą“. Norinčius įsitikinti, kokio aukšto praktinio lygio bus studijos, kviečiame į šio modulio pristatymą – mokomąsias dirbtuves, kurias ves modulio vadovas Mindaugas Voldemaras. Jų metu sau atsakysite į tris žemiau pateiktus klausimus, tačiau svarbiausia – apsispręsite, ar rudens semestrą paskirti savo įmonės pelningumui didinti. 

  • Lietuviškas kelias į Industrie 4.0: kuriame etape yra jūsų įmonė?
  • Visos įmonės tobulina savo veiklą, tačiau reta pasiekia produktyvumo proveržį. Kodėl?
  • Kaip didinti kompanijos pelningumą, kai klientai prašo vis mažesnės kainos?

Apie modulio vadovą

Mindaugas Voldemaras, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vizituojantis dėstytojas. Jis su partneriais valdo seifų gamybos UAB “Seifuva”, kurioje vykdo eksponentinio augimo strategiją. Įmonė valdoma pagal TOC principus, populiariai aprašytus Dr. Eliyahu M. Goldratt novelėje “Tikslas”. Mindaugas vadovauja TOC Sales and Marketing, UAB, teikiančiai pardavimų didinimo paslaugas gamybos įmonėms, gaminančioms maisto produktus, pašarus, higieninį popierių, etiketes ir pakuotę, elektros prietaisus, plastiko komponentus, stambiagabarites metalo konstrukcijas, metalo komponentus, apskaitos prietaisus, ir kt. Mindaugas yra baigęs magistro studijas ISM Executive School.

Renginys skirtas vadovams, besidomintiesiems ISM Vadovų magistrantūros studijomis.

Laikas: 2019 m. gegužės 8 d. 18:00 val., numatoma trukmė – iki 1,5 val.

Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, 412 aud.

Renginys nemokamas, bet registracija būtina.

Registraciją į mokomąsias dirbtuves rasite čia.

Visas modulių dirbtuvių datas rasite čia.