Meniu

Renginys

Projektų valdymo modulio informacinės dirbtuvės

2019-05-06

Informacinės modulių dirbtuvės  Sprendimams užtikrinti

 

Sėkmės supratimas tarp projekto užsakovų, tų, kurie vadovavo projektui, projektą įgyvendinusių žmonių ir tų, kurie naudojasi projekto rezultatais, skiriasi. Ir neretai skiriasi daugiau nei truputį.

Kodėl verta skirti dėmesio projektų valdymo kompetencijų ugdymui ir projektų valdymo brandos lygio kėlimui? Kas yra sėkmingas projektas? Ką daryti, kad jų būtų kuo daugiau? Atsakymų į šiuos klausimus ieškosime Vadovų magistrantūros Projektų valdymo modulio mokomosiose dirbtuvėse drauge su modulio vadovu dr. Sauliumi Šimkoniu:

  • Apžvelgsime, kaip pasikeitė projektų sėkmės samprata per pastaruosius dešimtmečius.
  • Aptarsime, kuo skiriasi projekto sėkmė ir projektų valdymo sėkmė.
  • Trumpai užsiminsime apie terminijos aspektus (pasisekė ir sėkmingas yra gerokai artimesni terminai nei success ir luck anglų kalba).
  • Dirbtuvėse diskutuosime, kaip matuoti projektų sėkmę ir kokie yra skirtingų įrankių apribojimai.

Apie modulio vadovą

Dr. Saulius Šimkonis – konsultantas, dėstytojas, turintis daugiau nei 20 metų praktinės patirties projektų, programų ir portfelių valdymo srityje. Pirmasis nacionalinis IPMA atestuotojas Lietuvoje, turi IPMA-A, Project Management Professional (PMP) ir PRINCE2 Practitioner, Certified Scrum Master, Certified Scrum Product Owner sertifikatus. Mokslinių tyrimų sritis – patirties perdavimas projektinėje aplinkoje. Saulius daugiau nei trejus metus buvo atsakingas už visų didelių projektų sėkmingumo matavimus IT srityje AB „Swedbank“.

Renginys skirtas vadovams, besidomintiems ISM Vadovų magistrantūros studijomis.

Laikas: 2019 m. gegužės 6 d. 18:00 val., numatoma trukmė – iki 1,5 val.

Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, 412 aud.

Renginys nemokamas, bet registracija būtina.

Registraciją į mokomąsias dirbtuves rasite čia.

Visas modulių dirbtuvių datas rasite čia.