Meniu

Renginys

Finansų strategijos ir valdymo modulio informacinės dirbtuvės

2019-05-16

Informacinės modulių dirbtuvės  Sprendimams užtikrinti

 

Tradicinė finansų teorija remiasi rinkos žaidėjų racionalumo nuostata: finansinių sprendimų priėmimo procesas – tai optimalių pasirinkimų seka, nukreipta į individualios ar įmonės vertės didinimą. Tačiau kad ir kiek bekalbėtume apie racionalų investuotojų ar įmonių vadovų elgesį, neretai sprendimų priėmimą lemia susiformavęs požiūris, stereotipai bei psichologiniai motyvai. Priimdami finansinius sprendimus, esame veikiami baimės ir godumo; racionalųjį vertės didinimo motyvą neretai užgožia nesąmoningas šališkas požiūris bei susiformavusios patirtys, o iš begalinio informacijos srauto pasirenkame mūsų nuožiūra svarbiausius dalykus: juk visos prieinamos informacijos apdorojimui bei įvertinimui neužtektų laiko ir išteklių. 

Dirbtuvių metu drauge su Finansų strategijos ir valdymo modulio vadove dr. Tamara Maurice pažvelgsime į investuotoją ar vadovą ne kaip į vadovėlių nupieštą racionalų sprendimų priėmėją, bet kaip į asmenybę, kurią kasdien veikia susiformavusios nuostatos, baimės ir abejonės. Renginio metu ieškosime atsakymų į klausimus:

  • Kaip atpažinti elgesio finansų veiksnius ir užtikrintai priimti tinkamus finansinius sprendimus?
  • Kokie motyvai ir psichologiniai veiksniai dažniausiai neleidžia priimti racionalių finansinių sprendimų?
  • Kaip susiformuoja finansų rinkų anomalijos ir kaip galime jas išnaudoti?

Apie modulio vadovą

Dr. Tamara Mauricė yra patyrusi investavimo finansų rinkose ekspertė, mokslinių straipsnių investicijų valdymo tema autorė, aktyviai domisi finansų strategijos, investicijų, elgsenos finansų temomis. 2014-2016 m. vadovavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Finansų bakalauro studijų programai, šiuo metu dirba Royal Dutch Shell atstovybės Lietuvoje vadove.

Renginys skirtas vadovams, besidomintiems ISM Vadovų magistrantūros studijomis.

Laikas: 2019 m. gegužės 16 d. 18:00 val., numatoma trukmė – iki 1,5 val.

Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, 412 aud.

Renginys nemokamas, bet registracija būtina.

Registraciją į mokomąsias dirbtuves rasite čia.

Visas modulių dirbtuvių datas rasite čia.