Meniu

Naujiena

Ateities horizonte – studijos ISM!

Informuojame, kad birželio 1 d. startavo bendrasis priėmimas per LAMA BPO sistemą. Primename, kad pretenduojant į valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija, Jums reikia užpildyti bendrojo priėmimo prašymą sistemoje LAMA BPO:

Jei Jūsų konkursinis balas bus 9,4 ir daugiau (išankstinio priėmimo metu – ne žemesnis nei 9,2), tuomet Jūs būsite pakviestas studijuoti su ISM „100 talentų“ stipendija.

Jei Jūsų konkursinis balas nesieks 9,4, bet bus ne mažesnis nei 8,2, mes garantuojame Jums ISM studijų stipendiją (1200 eurų metams), užtikrinančią dalinį studijų kainos finansavimą, negavus valstybės studijų stipendijos.

Jei Jūsų konkursinis balas nesieks 8,2, bet bus ne mažesnis nei 5,4, Jūs galėsite studijuoti mokamoje vietoje su galimybe pretenduoti į valstybės studijų stipendiją (tokiu atveju rekomenduojame pildyti prašymą bendrojo priėmimo sistemoje LAMA BPO pirmuoju prioritetu pasirenkant VNF/ST, o antruoju – VNF).

Pasirašiusieji išankstines sutartis su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu gegužės 14–15 d. neprivalo stoti per LAMA BPO bendrojo priėmimo sistemą. Šios sutartys įsigalios atsiuntus mokyklos baigimo atestato ir jo priedo kopijas iki liepos 22 d. el. paštu bs@ism.lt.

Studijų sutartys bus pasirašomos š. m. liepos 29–31 d., ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilniuje.

Kilus klausimams, maloniai prašome susisiekti su Bakalauro studijų priėmimo skyriumi, el. p. bs@ism.lt arba tel. +37061149252.


NAUDINGA INFORMACIJA: