Meniu

Naujiena

Kviečiame pasinaudoti patraukliomis studijų stipendijų sąlygomis!

Stojantieji į ISM Tarptautinės magistrantūros studijų programas gali pretenduoti į valstybės skiriamą stipendiją. 34 aukščiausią konkursinį balą turintys studentai gali gauti stipendiją, kuri leidžia padengti net iki 50 proc. studijų kainos​.
 

Studijų programa

Trukmė

Metinė studijų
kaina

Metinė studijų kaina su 
valstybės studijų stipendija

Tarptautinė rinkodara ir vadyba

2 metai  

4950 EUR

2342 EUR

Finansų ekonomika

 2 metai    

4950 EUR

2342 EUR

Inovacijų ir technologijų vadyba

1,5 metų  

6600 EUR

3992 EUR

 

Priėmimas į ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės magistrantūros studijas vyksta iki liepos 10 dienos. Paraiškos priimamos į tris magistrantūros programas – Finansų ekonomiką, Tarptautinę rinkodarą ir vadybą bei Inovacijų ir technologijų vadybą. Studijos jungia naujausias globalaus verslo tendencijas ir mokslinius tyrimus, todėl į sėkmę orientuotiems tarptautinės vadybos ir rinkodaros, finansų, ekonomikos bei technologijų vadybos sričių specialistams suteikia ateities profesionalams reikalingas kompetencijas.
 
Stojamasis konkursinis balas susideda iš akademinių pasiekimų,  motyvacijos (motyvacinio laiško) bei anglų kalbos žinių. 
Visos paraiškos teikiamos my.ism.lt internetinėje svetainėje.
 
Norite pasikonsultuoti dėl Tarptautinės magistrantūros studijų? Susisiekite su mumis el. paštu msc@ism.lt arba telefonu +370 61962308.
 
Priėmimo taisykles galite atsisiųsti ČIA.
Daugiau informacijos apie priėmimą rasite ČIA.
Daugiau informacijos apie nuolaidas rasite ČIA.
Daugiau informacijos apie anglų kalbos testą rasite ČIA.