Meniu

Naujiena

Kviečiame į susitikimą su dr. Žygimantu Mauricu

 

Kokie ekonominiai indikatoriai leidžia nuspėti ekonominio ciklo pokyčius? Kokie ekonominiai indikatoriai rodo šalies ekonominį nesubalansuotumą? Kokias rizikas kelia ekonominio ciklo svyravimai įmonėms?

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto drauge su ISM Magistrų klubu rengiamo susitikimo metu į šiuos klausimus atsakys ir savo įžvalgomis apie ekonomikos ciklus pasidalins ISM Vadovų magistrantūros dėstytojas, ekonomistas dr. Žygimantas Mauricas – vienas žymiausių šios srities profesionalų, kurio ekspertinė nuomonė nuolat cituojama didžiausiose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse.

Renginyje dalyvaus ir doc. dr. Virginija Poškutė – naujojo ISM Vadovų magistrantūros modulio „Rinkos ir verslo konkurencingumas: ekonomika vadovams“ vadovė bei dėstytoja. Ji apžvelgs kintančią konkurencingumo sąvoką bei atskleis šiandieninės sėkmingos kompanijos sampratą.

Susitikimo dalyviai galės išsamiau susipažinti su jau šį rudenį startuosiančiu moduliu, kuris skirtas verslo lyderiams ir vadovams, siekiantiems gilinti turimas ekonomikos žinias, norintiems įgyti bei ugdyti praktinius įgūdžius, reikalingus analizuojant ekonominę, socialinę bei politinę informaciją, vertinant vidinę ir išorinę verslo aplinką.

Daugiau informacijos apie ISM Vadovų magistrantūros modulį „Rinkos ir verslo konkurencingumas: ekonomika vadovams“ rasite čia.


Renginys vyks rugpjūčio 21 d., 18.00 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Inobazėje (Arklių g. 18, Vilnius).


Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau reikalinga registracija. Registruotis į susitikimą su dr. Ž. Mauricu tema „Ekomikos ciklai“ galite čia https://www.ism.lt/node/7184k iki 2019-08-20.