Meniu

Renginys

Strateginės rinkodaros ir vertės inovacijų modulio dirbtuvės

2019-12-03
Kviečiame nemokamai išbandyti ISM Vadovų magistrantūros studijasDalyvaukite dirbtuvėse, kuriose ne tik įgysite vertingų žinių, bet ir praplėsite verslo kontaktų ratą, ir, žinoma, susipažinsite su studijomis ISM universitete.
 
Renginyje kviečiame dalyvauti bet kurios funkcijos ar lygmens vadovus, turinčius verslo vadovo ambicijas ir ”sense of ownership” požiūrį į savo organizaciją.
Dirbtuvių metu žvelgsime, kaip šiuolaikinė strateginė rinkodara keičiasi, tapdama daugialypių rinkų ir tinklų valdymo funkcija. Aptarsime Lietuvos verslams aktualią problemą, kai rinkodara atskirta nuo bendrųjų strateginio planavimo procesų ir suvokiama kaip vertės grandinės gale glūdinti taktinė komunikacijos dalis.
Konkrečiai diskutuosime:
- Kaip nauji verslo modeliai keičia rinkodarą ir paplitusius vertės kūrimo principus?
- Kodėl verslo vieneto lygmenyje ydinga turėti atskirus verslo strategijos ir rinkodaros planus?
- Kas ateities organizacijoje turės būti atsakingas už partnerių ekosistemos valdymą ir vertės kūrimo lyderystę?
 
 
Modulio vadovė Kristina Maikštėnienė gilinasi į kintančius vertės kūrimo modelius platformų ir tinklų ekonomikos sąlygomis. Šiomis temomis per praėjusius porą metų skaitė devynis skirtingus pranešimus įvairiuose pasaulio universitetuose (MIT Massachusetts Institute of Technology, Stanford, Warwick, Fordham ir kt.) bei pagrindinėse vadybos mokslo konferencijose. Kristina 2000 - 2019 metais vadovavo ISM Vadovų magistrantūros „Rinkodaros strategijos ir valdymo“ moduliui, kurį „Strateginės rinkodaros ir vertės inovacijų“ modulis pakeitė nuo 2019 m. rudens.
 
 

STRATEGINĖS RINKODAROS IR VERTĖS INOVACIJŲ MODULIO DIRBTUVĖS

Gruodžio 3 d. 18 val. 412 aud. vyks ISM Vadovų magistrantūros Strateginės rinkodaros ir vertės inovacijų modulio informacinės dirbtuvės su modulio vadove eksperte-konsultante Kristina Maikštėniene.

 

REGISTRACIJA

 

Daugiau informacijos apie dirbtuves: vadovams@ism.lt