Meniu

Renginys

Kviečiame į atvirą renginį "Kaip valdybos posėdžių salėje pasiekti rezultatų?" (anglų kalba)

2020-03-04

Kaip valdybos posėdžių salėje pasiekti rezultatų?

Šiuolaikinis pasaulis pasižymi greičiu, kuris tampa iššūkiu įvairių sferų ir industrijų žmonėms, darbuotojams bei vadovams. Ne išimtis ir įmonių valdybos nariai. Ironiška, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje vieninteliu pastoviu dalyku galime laikyti pokytį, nes vadinamosios „pasiteisinančios praktikos“ šiandien suteikia mažai užtikrintumo, jog norimas tikslas bus pasiektas. 

Šioje praktinėje sesijoje Dr. Peter Crow papasakos, kaip valdybos susitikimo metu priimti sprendimus ir pasiekti apčiuopiamus rezultatus.

Kovo 4 d. atvykite į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą ir sužinokite, kaip produktyviai dirbti valdybos narių susitikimų metu.

Renginys skirtas valdybos nariams ir įmonių vadovams. 

Maloniai kviečiame registruotis čia.

 

Apie pagrindinį pranešėją

Dr. Peter Crow yra patyręs kompanijos direktorius ir globaliu mastu pripažintas valdybos efektyvumo ir strategijos ekspertas.

Jis, kaip pagrindinis pranešėjas bei panelinės diskusijos narys, dalyvauja verslo ir akademinėse konferencijose, seminaruose, apdovanojimų ceremonijose D. Britanijoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

„Kiekviena įmonė turi galimybių pasiekti nuostabių dalykų. Šis procesas prasideda valdyboje".

Dr. Peter Crow.